شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
کد خبر46244

رحیمی: سلامتی جامعه در گرو سلامتی بانوان است

رحیمی.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز گفت: با توجه به نقش اساسی بانوان در جامعه، سلامتی خانواده ها و جامعه در گرو سلامتی این قشر است.

به گزارش شهریار، علیرضا رحیمی در خصوص برگزاری همایش بزرگ پیاده روی بانوان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: در راستای ترویج ورزش همگانی و اجرای برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر، سازمان ورزش شهرداری تبریز همایشی ویژه بانوان برگزار کرد که خوشبختانه استقبال بانوان تبریزی از این همایش بسیار پرشکوه بوده و بیش از 3 هزار علاقه مند به ورزش در این همایش حضور داشتند.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز در رابطه با اهداف این سازمان در راستای توسعه ورزش بانوان گفت: همانطور که مقام معظم رهبری نیز تاکید دارند، ورزش برای همه یک نیاز ضروری محسوب می شود. از سوی دیگر بانوان بیشتر از آقایان به ورزش نیاز دارند به همین دلیل رویکرد ما توسعه ورزش بانوان است تا بتوانیم گامی موثری در سلامت بانوان و جامعه داشته باشیم.

وی افزود: حضور بانوان در ورزش موجب شادابی و نشاط خانواده ها بوده و می توان گفت سلامتی خانواده ها و جامعه در گرو سلامتی بانوان و مادران است.

رحیمی در رابطه با هفته مبارزه با مواد مخدر خاطرنشان کرد: همه ما وظیفه داریم با مواد مخدر مبارزه کنیم. قطعا ورزش نقش بسزایی در مقابله با مواد مخدر و اعتیاد دارد. ضمن اینکه ورزش موجب ارتقای سطح سلامت جامعه می شود به همین دلیل از ابتدای حضور در سازمان ورزش شهرداری تبریز به دنبال توسعه ورزش همگانی بوده ایم که طرح "صبح و ورزش" و المپیاد ورزشی محلات تبریز از جمله طرح های موفق در این رابطه بوده است.

 

ارسال نظر