یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
کد خبر46307

شهردار منطقه4 عنوان کرد:
جمع آوری روزانه 213تن زباله توسط اکیپ های خدماتی شهرداری منطقه4

4940.jpg

شهریارنیوز: شهردار منطقه4 رضایتمندی مردم و تامین نیازهای خدماتی شهروندان را جهت گیری عمده حوزه خدمات شهری منطقه عنوان کرد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه چهار تبریز، اکبر امجدی که در جمع همکاران حوزه خدمات با بیان اینکه مسئولیت پذیری هر یک از همکاران لازمه ارائه خدمات شایسته به شهروندان است، تصریح کرد: مشارکت شهروندان می تواند موجب توزیع گسترده خدمات شود.

وی با اشاره به اینکه نظافت شهر و تامین زیرساخت های خدماتی جزو وظایف ذاتی شهرداری است، تصریح کرد: روزانه 213تن زباله توسط اکیپ های خدماتی شهرداری منطقه4 جمع آوری می شود.

شهردار منطقه4 با تاکید بر اینکه نیروهای تلاشگر خدمات شهری به صورت شبانه روزی در حال انجام نظافت و پاکسازی شهر هستند، اضافه کرد: نیروهای خدماتی و فضای سبز نظافت پارک ها، بوستان ها، بلوارها و معابر عمومی سطح حوزه را بر عهده دارند.

امجدی در ادامه کاشت نهال و توسعه فضای سبز شهری را حائز اهمیت خواند و گفت: طی سه ماه نخست سال 10هزار انواع نهال و درختچه توسط واحد فضای سبز منطقه4 در سطح حوزه غرس شده است.

وی در پایان از همه همکاران خواست اهداف خدماتی را به صورت جدی و مستمر و همسو با سیاست های کاری منطقه در راستای تامین رفاه و آسایش شهروندان پیگیری کنند.

ارسال نظر