دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
کد خبر46352

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی:
220 غرفه نمایشگاه بین المللی صنایع دستی تبریز آماده شد

n82959064-72416067.jpg

شهریارنیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با بیان اینکه تمهیدات و امکانات لازم برای برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع دستی تبریز- ایران مهیا شده است، گفت: تعداد 220 غرفه برای عرضه محصولات خود در این نمایشگاه آماده شده است.

به گزارش شهریاربه نقل از ایرنا، مرتضی آبدار  با اشاره به اینکه نمایشگاه مزبور با عنوان ' تبریز2018 ' روز 12 تیرماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تبریز با محوریت معرفی، عرضه و حمایت از هنرهای دستی و سنتی هنرمندان ایرانی آغاز به کار می کند، افزود: در این نمایشگاه که هشتمین دوره از نمایشگاه ملی صنایع‌ دستی تبریز محسوب می ‌شود، هنرمندانی از سراسر کشور و سه کشور جمهوری آذربایجان، ازبکستان و عمان به ارائه هنرهای سنتی و دستی خود خواهند پرداخت.
وی از حضور فعال گروه ها و تشکل های مردم نهاد، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در این دوره از نمایشگاه صنایع دستی به شکل ویژه خبر داد.
آبدار اظهار داشت: این نمایشگاه علاوه بر فراهم آوردن زمینه رونق و ترویج صنایع دستی می تواند ظرفیتی برای معرفی رویداد گردشگری تبریز 2018 برای میهمانان و حاضرین در این نمایشگاه باشد.
وی ادامه داد: نمایشگاه بین المللی صنایع دستی «تبریز 2018» از 12 تا 16 تیر جاری همه روزه از ساعت 16 الی 22 در سالن امیرکبیر محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برپاست.

ارسال نظر