سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۵
کد خبر46381

نخستین همایش «رسانه و تبلیغ دینی» در تبریز برگزار می شود

114279212_146099228bddee.jpg

شهریارنیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری نخستین همایش «رسانه و تبلیغ دینی» همزمان با روز قلم در تبریز خبر داد.

 حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی با اشاره به برگزاری همایش «رسانه و تبلیغ دینی» گفت: در دنیای امروزه، نقش و اهمیت رسانه ها در هدایت افکار عمومی بر هیچ کس پوشیده نیست، لذا بهره گیری از رسانه ها به عنوان ظرفیت هایی مهم، برای همه ما ضروری است.

وی ادامه داد: تبلیغ دینی، مهم ترین رسالت سازمان تبلیغات اسلامی است و در این راستا استفاده از تمامی بستر ها و فضا های موجود می تواند ما را در رسیدن به اهداف و رسالت خود، یاری کند.
حجت الاسلام حسینی افزود: اولین همایش «رسانه و تبلیغ دینی» در آذربایجان شرقی با هدف تبیین و تشریح توان رسانه ها در تبلیغ دینی و همچنین ایجاد فضایی برای ارتباط بیش تر سازمان تبلیغات اسلامی با اهالی رسانه، امسال برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این همایش همزمان با روز قلم، در سالن سوره اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار می شود، گفت: از تمامی اهالی رسانه، فعالین مجازی و مبلغات دینی فعال در فضای سایبری استان دعوت می کنیم در این همایش که در ساعت ۹:۳۰ صبح پنجشنبه، ۱۴ تیر برگزار می شود حضور یابند.
حجت الاسلام حسینی، سخنران ویژه همایش «رسانه و تبلیغ دینی» را دکتر احمدرضا متین فر، مسئول فضای مجازی موسسه سراج و استاد دانشگاه امام حسین (ع) اعلام کرد.

ارسال نظر