سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۸
کد خبر46382

تیم های والیبال پاکستان و مالزی حریفان خود را شکست دادند

114276513_146094562afcae.jpg

شهریارنیوز: تیم های پاکستان و مالزی توانستند در روز چهارم مسابقات والیبال نوجوانان قهرمانی آسیا از سد حریفان خود بگذرند.

 امروز دو دیدار از دوازدهمین دوره مسابقات والیبال نوجوانان قهرمانی آسیا از ساعت 18 و 30 دقیقه در سالن های شهید اقدمی و پور شریفی تبریز برگزار شد.

بر اساس این گزارش، دو تیم هنگ کنگ و مالزی در سالن پور شریفی به مصاف هم رفتند که در این دیدار تیم مالزی توانست در ست اول 27 بر 25 و ست دوم 25 بر 22 و ست پنجم 18 بر 16 از سد تیم هنگ کنگ بگذرد و تیم مقابل در ست سوم با نتیجه 26 بر 24 و ست چهارم 26 بر 24 توانست تیم مالزی را شکست دهد ولی در نهایت این تیم مالزی بود که پیروز میدان شد.
تیم داوری این دیدار را ژولیا کوبون از استرالیا و عبدالرحمان شمس از قطر برعهده داشتند.
همچنین در بازی همزمان که بین دو تیم عمان و پاکستان در سالن شهید اقدمی انجام گرفت، تیم پاکستان در ست های اول، سوم و چهارم با نتایج 25 بر 17 و 25 بر 10 و 25 بر 15 حریف خود تیم والیبال نوجوانان عمان را از پیش رو برداشت.
فان قا او خیانگ از چین و تیم هولس از نیوزیلند قضاوت این بازی را انجام دادند.
***
حمید موحدی سرمربی تیم والیبال نوجوانان پاکستان پس از پیروزی تیمش مقابل عمان، افزود: تیمی که ما با آن به تبریز آمده ‌ایم، اولین تیم والیبال پاکستان در رده نوجوانان است، با این وجود تا این لحظه عملکرد خوبی داشتیم.
وی با اشاره به اینکه بیشتر بازیکنانش را از روستاهای پاکستان جمع کرده است، گفت: بازیکنان من خیلی کم تجربه هستند و در تلاش هستیم که بهترین بازی را انجام بدهیم.
بر اساس این گزارش، سرمربی تیم عمان همانند بازی قبلی این تیم حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد.
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران فردا سه شنبه از ساعت 18 و 30 دقیقه در سالن ورزشی پور شریفی تبریز مقابل تیم سریلانکا صف آرایی خواهد کرد.
به گزارش ایرنا دوازدهمین دوره مسابقات والیبال نوجوانان قهرمانی آسیا به مناسبت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ٢٠١٨ از هشتم تا پانزدهم تیر ماه جاری در سالن های ورزشی شهید اقدمی و پورشریفی این شهر برگزار می شود.

ارسال نظر