سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۶
کد خبر46385

تبریز میزبانی عالی برای رویدادهای بین المللی و جهانی است

11b.jpg

شهریارنیوز: ناظر فنی مسابقات والیبال نوجوانان آسیا با بیان اینکه تبریز توانسته میزبان بسیار خوبی برای مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان آسیا باشد، از پتانسیل این شهر برای برگزاری مسابقات جهانی خبر داد.

 جکسوآن توچارین ناظر فنی دوازدهمین دوره مسابقات والیبال نوجوانان آسیا و انتخابی جهان اظهار داشت: از حضور در ایران بسیار خوشحالم، چون بسیار مرد خونگرم و مهربانی دارد که تمامی لحظات حضور در این کشور، برایم خوب و خوش است .

وی ادامه داد: در رابطه با مسابقات باید بگویم که تبریز بسیار میزبانی عالی برای رویدادهای بین المللی و جهانی است، چون این شهر پتانسیل بهترین شدن را دارد و 2 سالن مجزا در مجاورت هم امتیازی عالی برای یک میزبان است تا تیم ها و اعضای برگزارکننده مسابقات بتوانند هماهنگی بیشتری داشته باشند .

ناظر فنی مسابقات تصریح کرد: از نظر من تبریز تمامی سخت افزارهای لازم را برای برگزاری رویدادهای بین المللی والیبال را دارد و تبریز شهر بسیار زیبای است و امیدوارم مسئولان ورزش ایران بتوانند از پتانسیل بسیار بالایی تبریز برای برگزاری مسابقات بین المللی استفاده کنند.

جکسوآن در پایان صحبت هایش در ارتباط با وضعیت تیم های شرکت کننده در مسابقات خاطرنشان کرد: نتایج اصلا قابل پیش بینی نیست، چون تیم های نوجوانان بالا و پایین زیادی دارند و به همین علت اصلا نمی توان قهرمان را پیش بینی کرد، اما شاید ایران بتواند قهرمانی مسابقات را کسب کند .

ارسال نظر