پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
کد خبر46488

در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر اهواز از پروژه های عمرانی تبریز عنوان شد:
ضرورت استفاده از تجربیات مشترک شهرهای تبریز و اهواز در مدیریت بافت های ناکارآمد شهری

3.JPG

شهریارنیوز: کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز به مدت دو روز میزبان اعضای شورای اسلامی شهر اهواز بود.

به گزارش شهریار، اعضای شورای اسلامی شهر اهواز طی دو روز حضور در تبریز علاوه بر دیدار و تبادل نظر با اعضای شورای شهر تبریز از پروژه های عمرانی و همچنین بافت های ناکارآمد شهری تبریز بازدید کردند.

اعضای شورای اسلامی شهر اهواز  صبح پنج شنبه به همراه دکتر فریدون بابایی اقدم، رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز از تعدادی مناطق شهری واقع در بافت حاشیه نشین و فرسوده تبریز بازدید کردند.

بازدید از بافت حاشیه نشین انتهای یوسف آباد، ایده لو و سیلاب ملازینال و همچنین بازدید از پروژه مسیرگشایی چوستدوزان واقع در شهرداری منطقه 4 از برنامه های سفر دو روزه اعضای شورای اهواز به تبریز بود.

همچنین اعضای شورای اسلامی اهواز در مراسم افتتاح ایستگاه شماره 21 آتش نشانی تبریز که چهارمین ایستگاه آتش نشانی منطقه 4 تبریز می باشد حضور یافتند.

در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر اهواز از پروژه های عمرانی و خدماتی تبریز عنوان شد که وجود مسائل و مشکلات مشترک نظیر بافت های حاشیه نشین و فرسوده در هر دو شهر و همچنین مسائل زیست محیطی ضرورت تبادل نظر، همفکری و استفاده از تجربیات مشترک دو کلانشهر تبریز و اهواز را دو چندان می نماید.

 

ارسال نظر