شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
کد خبر46521

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز:
شناسایی ۵۵ استعداد ورزشی در مسابقات فوتسال محلات/ مسابقات والیبال محلات برگزار می شود

IMG-20180707-WA0005.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز از شناسایی بیش از ۵۵ استعداد ورزشی در مسابقات فوتسال محلات جام تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.

به گزارش شهریار، علیرضا رحیمی شامگاه شنبه در آیین اختتامیه مسابقات فوتسال جام تبریز ۲۰۱۸ با بیان این مطلب اظهار کرد: در چند ماه گذشته برای ورزش محلات گام های بلندی توسط این سازمان برداشته شده که این مسابقات از جمله این اقدامات است.

وی افزود: نتیجه این مسابقات استعدادیابی از بازیکنان محلات تبریز بود که در این راستا بیش از ۵۵ نفر انتخاب شد که امیدواریم نسل جدیدی از فوتبال آذربایجان را ارائه دهیم.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز با بیان اینکه روزانه بیش از ۱۱ هزار نفر این مسابقات را تماشا می کردند، ادامه داد: حدود سه هزار و ۵۰۰ بازیکن و کادر فنی درگیر این مسابقات بودند که امیدواریم بازیکنان شاخص از قلب این مسابقات شکوفا شوند.

وی در ادامه با بیان اینکه موفق به واگذاری تیم فوتبال شهرداری تبریز نشدیم، اظهار کرد: این تیم با اعتماد به جوانان تبریزی که در این مسابقات شناسایی شده در رقابت های دسته یک کشور حضور خواهد داشت.

وی همچنین ادامه داد: با این وجود تنها یک چهارم هزینه سال گذشته را برای این تیم هزینه خواهیم کرد و تیم تمام بومی خواهیم داشت.

رحیمی با بیان اینکه یک پنجاهم بودجه شهرداری به ورزش تخصیص داده شده، ادامه داد: ما با حداقل هزینه ها با ترکیب بومی می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

وی از برگزاری مسابقات محلات والیبال در این کلانشهر خبر داد و گفت: همچنین در راستای توسعه ورزش های همگانی مسابقات محلات والیبال و همچنین مسابقات بومی محلی در پارک های کلانشهر تبریز برگزار می شود.

ارسال نظر