سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
کد خبر46589

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز خبر داد:
ارتقای سطح ایمنی بازار سرپوشیده تبریز / از آموزش چهره به چهره تا نصب تجهیزات آتش نشانی

آتش.jpg

شهریارنیوز: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز از ارتقاء سطح ایمنی بازار سرپوشیده و تاریخی تبریز توسط این سازمان خبر داد.

به گزارش شهریار، آتش پاد داوود طالب نژاد گفت: با توجه به محدودیت ورود خودروهای آتش نشانی به داخل بازار تاریخی تبریز سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تبریز تمهیداتی در خصوص نصب و راه اندازی امکانات و تجهیزات ایمنی آتش نشانی در سطح بازار کرده است.

وی نصب شیرهای هیدرانت در داخل بازار را یکی از اساسی ترین اقدامات این سازمان برشمرد و افزود: در راستای ارتقاء سطح ایمنی بازار تاریخی تبریز که یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری و اقتصادی استان و حتی کشور می باشد اقداماتی از جمله نصب شیرهای هیدرانت، نصب و راه اندازی تجیزات آتش نشانی، نصب کپسول های خاموش کننده، جعبه های آتش نشانی در سطح بازار، آموزش چهره به چهره بازاریان و کسبه بازار  توسط سازمان آتش نشانی انجام گرفته است.

طالب نژاد در ادامه به همکاری با کسبه و هیات امناء بازار اشاره کرد و گفت: با توجه به امکاناتی و تجهیزات اطفایی که در سطح بازار تبریز قرار گرفته، کسبه بازار در مواقع بحرانی می توانند تا رسیدن نیروهای آتش نشانی در مراحل اولیه حوادث، از گسترش آن جلوگیری کرده و از بروز خسارت های بزرگ و غیر قابل جبران جلوگیری نمایند.  چرا که هر حادثه بزرگ در دل کوچکترین حوادث نهفته است.

گفتنی است هیات امناء و بازاریان بازار بزرگ تبریز با حضور در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز از اقدامات این سازمان در راستای ایمن سازی بازار بزرگ تبریز  تقدیر بعمل آوردند.

ارسال نظر