چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
کد خبر46621

تداوم اجرای طرح خدمات محله ای در شهرداری منطقه 7 تبریز

IMG_20180703_102934_033.jpg

شهریارنیوز: اجرای طرح خدمات محله ای طی برنامه زمان بندی شده و به صورت منظم در جهت زیباسازی عمومی شهر توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه 7 تبریز در حال اجراست.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه 7 تبریز، علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: تلاش داریم با انجام ماموریت های محوله و ارائه خدمات بهینه گام های کوچکی در جهت توسعه شهری زیبا و آباد برداریم .

شهردار منطقه تصریح کرد: ارایه فعالیت های خدماتی ارتباط مستقیمی با شهروندان منطقه داشته و هرگونه  کوتاهی در انجام وظایف محوله بر نارضایتی آنان اثر خواهد داشت.

وی اظهار داشت: چشم انداز خدمات شهری رسیدن به سطح مناسبی از استانداردهای خدمات شهری در ابعاد وکیفی و کمی بوده که در این راستا با تحقق تمامی طرح های عملیاتی و اجرائی که در نظر گرفته ایم، به یاری خداوند متعال خواهیم توانست گام های مهمی در این راستا برداریم .

گفتنی است؛ در این راستا به همت شهرداری منطقه نسبت رفع کلیه موارد پرخطر از جمله دیوارهای سست قطعه زمین هایی که فعلا مورد ساخت و ساز قرار نگرفته، حذف زواید بصری،  پاکسازی و رفت و روب معابر ، بهبود وضعیت پل های عابرین پیاده و معابر، لکه گیری های آسفالت سطح شهر، بهبود وضعیت سرویس های بهداشتی فعال و غیر فعال، بهبود وضعیت پیاده رو ها با کف سازی اصولی، رفع موانع فیزیکی، وضعیت روشنایی معابر، اصلاح و همسطح سازی دریچه ها، مرمت و اصلاح جداول، وضعیت رنگ آمیزی، وضعیت ساخت و ساز غیرمجاز اقدام می شود.

ارسال نظر