چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵
کد خبر46651

عضو شورای شهر تبریز:
برای نگهداری درختان کلانشهر تبریز جشن گرفته شد

IMG_3678-7.JPG

شهریارنیوز: عضو شورای شهر تبریز گفت: امروز برای نگهداری درختان کلانشهر تبریز جشن گرفته شد که این مهم، یکی از اخبار خوشحال کننده شهری است.

به گزارش شهریار، سعید نیکوخصلت عصر امروز در آیین بهره برداری از پارک قازان تبریز با بیان اینکه شهرداری تبریز محیط زیست را زمینه کاری خود قرار داده، اظهار کرد: شهرداری تبریز در ماه های گذشته افزایش تعداد پارک های محله ای را در اولویت کاری خود قرار داده که از این بابت از زحمات شهردار و پرسنل شهرداری تبریز قدردانی می کنم.

وی با اشاره به تدوین طرح جامع فضای سبز در تبریز اظهار کرد: طرح جامع فضای سبز تبریز که تا کنون پرداخت نشده بود راه اندازی شده که در این راستا معاونت شهرسازی شهرداری و کمیسیون شهرسازی و معماری شورا نیز در این زمینه همکاری می کنند که این طرح، در زمینه بازچرخانی آب کارهای زیادی انجام گرفته و سیستم اداره ها، تفکرات در حال یکپارچه سازی است.  

نیکوخصلت در ادامه بر اصلاح روش مصرف در خانواده تأکید کرد و افزود: امیدواریم در راستای جامعه سبز، درست مصرف کنیم تا در آینده آب و هوای پاکی داشته باشیم.

وی همچنین در ادامه با اشاره به افتتاح پارک قازان در تبریز اظهار کرد: امروز برای نگهداری درختان کلانشهر تبریز جشن گرفته شده که این مهم یکی از اخبار خوشحال کننده شهری است.

 

ارسال نظر