پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
کد خبر46673

توسط معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی صورت گرفت؛
تقدیر از مدیریت اجرای پروژه های عمرانی شهرداری تبریز/ مشکلات مالی تأثیری در روند پروژه ها نداشته است

IMG_9901.JPG

شهریارنیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی از مدیریت اجرای پروژه های عمرانی توسط شهرداری تبریز تقدیر کرد.

به گزارش شهریار، جواد رحمتی ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز با بیان اینکه اهمیت اجرای پروژه های عمرانی در کلانشهرها منجر به افزایش رفاه و آسایش شهروندان شده است، اظهار کرد: در این بازدید که برای نخستین از پروژه های مختلف شهرداری تبریز صورت می گرفت، مشاهده کردیم که پروژه های خوب عمرانی، تفریحی و فرهنگی در کلانشهر تبریز در حال اجراست و این مسئله جای امیدواری برای آینده شهر دارد.

وی با اشاره به اجرای پروژه بزرگراه دوکمال تبریز اظهار کرد: برای تملک اراضی این پروژه به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های مسیرگشایی در تبریز، هزینه های کلانی پرداخت شده که این حاصل زحمات شهرداری تبریز است.

رحمتی در ادامه به اهمیت مسیرگشایی در ورودی شرق تبریز اشاره کرد و گفت: با بهره برداری از باند های کندرو جاده تهران علاوه بر کاهش ترافیک شاهد تغییر مبلمان شهری ورودی شرق تبریز خواهیم بود.

معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی به مشارکت مردم در پروژه های شهرداری تبریز تأکید کرد و گفت: استانداری آذربایجان شرقی نگاه ویژه ای به کلانشهر تبریز دارد که این مسئله ناکافی است و باید شهروندان تبریزی نیز با ورود به پروژه های شهرداری، تحول بزرگی در این کلانشهر ایجاد کنند و کیفیت زیست شهری را افزایش دهند.

وی همچنین در ادامه بر ضرورت حمایت دولت از کلانشهرها تأکید کرد و گفت: دولت و حاکمیت باید شهرداری کلانشهرها از جمله شهرداری تبریز را در راستای رسیدن به اهداف خود حمایت کند و دستگاه های اجرایی استان نیز در جهت تسهیل پروژه های شهری به یاری شهرداری بشتابند.

رحمتی از برگزاری جلسات ماهانه استانداری و شهرداری تبریز خبر داد و گفت: جهت رفع موانع موجود بر سر راه پروژه های شهرداری تبریز جلسات ماهانه بین دستگاه های اجرایی استان و شهرداری برگزار می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری تبریز با تمام توان پروژه های خود را پیش می برد، ادامه داد: با توجه به وضعیت درآمدی و ساخت و سازهای موجود در شهر، شهرداری تبریز با توان پروژه های خود را پیش می برد که باید در این راستا از شهردار و عوامل شهرداری تبریز قدردانی کنیم.

 

ارسال نظر