شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
کد خبر46687

در آزادراه پیامبر اعظم(ص)
برخورد هیوندا با تریلر6 کشته و زخمی برجای گذاشت

13961108001053_Test_PhotoH.jpg

شهریارنیوز:رئیس اورژانس آذربایجان‌شرقی از کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن پنج نفر در سانحه رانندگی آزادراه پیامبر اعظم(ص) خبرداد.

به گزارش شهریار،فرزاد رحمانی  اظهار داشت: براثر برخورد سواری هیوندا با تریلر در ۱۴۵کیلومتری تبریز در آزادراه پیامبر اعظم(ص) زن ۶۹ساله در دم جان باخت و پنج مصدوم شامل سه زن و دو مرد روانه بیمارستان شدند. 

وی تصریح کرد: سه آمبولانس از پایگاه‌های قویون قشلاق و بارگاه و سلوک و یک تیم امداد نجات هلال احمر امدادرسانی این حادثه را برعهده داشتند. 

واژگونی مرگبار پراید 

رحمانی گفت: طی تماسی در ساعت ۱۷:۳۰ عصر  جمعه با مرکز اورژانس ورزقان خبر واژگونی پراید اطلاع و سریعاً اورژانس عازم محل شد.

 وی افزود:در این حادثه مرگ سرنشین که مرد ۷۰ساله‌ای بود در محل تائید و دو مصدوم توسط اورژانس به بیمارستان علامه جعفری ورزقان انتقال یافت.

بالگرد اورژانس تبریز ناجی بیمار قلبی در شهرستان ملکان

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه گفت: بعد از ظهر  جمعه ۲۱تیرماه با توجه به وضعیت بالینی بیمار قلبی مسوولان بیمارستان فارابی ملکان تقاضای بالگرد کردند.

 رحمانی ابراز داشت: با توجه به نیاز بیمار قلبی به مرکز درمانی تخصصی بالگرد اعزام و مرد۶۲ساله تحت اقدامات درمانی اورژانس هوایی به بیمارستان شهید مدنی تبریز انتقال یافت. 

ارسال نظر