شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
کد خبر46705

عضو شورای شهر تبریز:
حجاب و عفاف موضوع دوطرفه است/ به بانوان در بحث مدیریتی میدان داده شود

IMG_3978.JPG

شهریارنیوز: نایب رئیس شورای شهر تبریز گفت: بحث حجاب و عفاف موضوع دوطرفه است که آقایان و بانوان باید در رعایت آن کوشا باشند.

به گزارش شهریار، سونیا اندیش ظهر امروز در همایش حافظان حریم خانواده (مروارید و صدف) با بیان این اینکه حجاب و عفاف موضوع دوطرفه است، اظهار کرد: حجاب و عفاف در جامعه تنها مختص به بانوان نبوده و باید هر دو طرف زندگی این مسئله را رعایت کنند.

وی افزود: خانواده ها باید حریم خانواده را به هر دو طرف آموزش دهند و دختران و پسران در این مسئله حد و حدود خود را بشناسند.

عضو شورای شهر تبریز در ادامه با بیان اینکه باید به بانوان در بحث مدیریتی میدان داده شود، اظهار کرد: بانوان در مسئله تربیت مذهبی نقش مهمی در جامعه ایفا می کنند که می توانند در بحث مدیریتی نیز موفق شوند که باید به بانوان در این زمینه میدان داده شود.

در ادامه این همایش، رقیه صادق‌زاده مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه نهادهای اجتماعی و دولتی باید به موضوع حجاب و عفاف توجه کنند، اظهار کرد: حجاب و عفاف در وصیت نامه تمام شهدا آمده است و ما نیز باید از این هویت ایرانی اسلامی دفاع کنیم.

وی افزود: یکی از دلایل کاهش ازدواج در جامعه، عدم توجه به مسئله حجاب است که باید فرهنگ سازی این مسئله، از درون خانواده ها صورت گیرد.

ارسال نظر