دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
کد خبر47340

با تلاش و هماهنگی نیروهای فضای سبز محقق شد/
حفظ و نگهداری درخت قدیمی منطقه زعفرانیه در پی اجرای طرح تفصیلی+عکس

788.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز از حفظ یک اصله درخت قدیمی در تغییرات ناشی از طرح تفصیلی در محدوده زعفرانیه خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز، علی مدبر با بیان این مطلب اظهار داشت: در پی عقب کشی دیوار مخابرات در ورودی زعفرانیه تبریز که بر اساس طرح تفصیلی شهر تبریز صورت گرفت، تصمیم به حذف این درخت از محدوده طرح اتخاذ شده بود که با تلاش سازمان پارکهای تبریز از حذف این درخت قدیمی جلوگیری شد.

مدبر یادآور شد: بر اساس هماهنگی های انجام شده از طریق واحد حفظ و گسترش فضای سبز سازمان پارکهای تبریز و واحد فضای سبز منطقه 2 ، این درخت حفظ و نگهداری شد.

وی تاکید کرد: سازمان پارکها و فضای سبز تبریز تمام تلاش خود را جهت افزایش میزان فضای سبز تبریز به کار خواهد بست و در این راه از عموم شهروندان دغدغه‌مند تقاضا دارد این سازمان را در تحقق دوباره مفهوم «باغ شهر تبریز» یاری کنند.

مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز افزود: تمام سعی ‌ما این است که در شهر فضاهای سبز جدیدی ایجاد کنیم و از درخت‌هایی که داریم به بهترین و مناسب‌ترین شکل ممکن نگهداری کنیم.


 

ارسال نظر