یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
کد خبر47600

مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز خبر داد:
برندهای مهم تبریز در قالب تابلوهای شهری معرفی می‌شوند

803.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز از آغاز طرح معرفی برندهای مهم تبریز در حوزه های مختلف، برای نخستین بار خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز، علی مدبر با اعلام این خبر اظهار داشت: طی این طرح شناسایی و معرفی اصناف و صنایع پیشرو در قالب اولین های تبریز در دستور کار قرار دارد.

مدبر افزود: تبریز همواره در شاخه های مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی، هنری و... پیشرو و دارای جایگاه ویژه ای بوده است که متاسفانه در برهه های مختلف زمانی به طور شایسته این موضوعات طرح و معرفی نشده است.

وی تصریح کرد: به همین سبب در صدد آن برآمدیم تا همزمان با رویداد تبریز 2018 و فصل پر گردشگر شهر، این برندهای برتر را از طریق بیلبوردهای شهری متعلق به این سازمان معرفی کنیم.

مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز یادآور شد: به طور مثال تبریز در صنایع مادر همچون تراکتورسازی، ماشین سازی و... دارای جایگاه ویژه‌ای است که باید این ویژگی‌ها را برای همگان معرفی کنیم.

مدبر ادامه داد: در صنعت شکلات سازی تبریز همواره با دارا بودن برندهای معتبر در سطح جهانی یکی از قطب های تولید و عرضه شکلات به شمار می‌رود که می‌توان این چنین موارد را نیز معرفی کرد.

وی از برنامه‌ریزی برای صنایع دستی تبریز نیز خبر داده و گفت: تبریز دارای صنایع دستی مهمی است که در راس آنها فرش دستباف قرار دارد که می توان این داشته‌ها را نیز از طریق بیلبوردها و تابلوهای شهری معرفی کرد.

مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز اظهار داشت: می‌دانیم که تمامی برندها و صنایع پیشرو ایران، ریشه‌ای در تبریز دارند و امروز آوازه‌ای جهانی و مهم دارند که ما وظیفه داریم این موارد را برای نسل‌های جدید و میهمانان و گردشگران معرفی کنیم.

ارسال نظر