دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
کد خبر47620

در حاشیه بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از واحد ماشین آلات مطرح شد/
استفاده بهینه از تجهیزات سازمان راهکاری مهم برای مدیریت هزینه ها است

804.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز گفت: تلاش برای کاهش هزینه‌ها از طریق استفاده بهینه از داشته‌های موجود در بخش‌های مختلف فضای سبز رویکردی مهم در مدیریت هزینه‌های این سازمان به شمار می‌رود.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز، علی مدبر در حاشیه بازدید از واحد ماشین آلات این سازمان با تاکید بر این موضوع اظهار داشت: با توجه به وضعیت فعلی اقتصادی و مشکلات مدیریت شهری در این زمینه، سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری با برنامه‌ریزی‌های دقیق در راستای کاهش هزینه‌ها گام بر می‌دارد.
مدبر افزود: هم اکنون این رویکرد در بخش های مختلف سازمان حاکم است که در این بین واحد ماشین آلات سازمان نیز نقش مهمی در زمینه مدیریت هزینه ها ایفا می‌کند.
وی با اشاره به بررسی مشکلات موجود در برخی ماشین آلات طی بازدید امروز، تصریح کرد: در همین راستا طی بازدید امروز راهکارهایی برای رفع مشکل برخی ماشین آلات و رفع این معضلات با بهره‌گیری از شیوه‌های کم هزینه اتخاذ شد.
مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز با اشاره به اهمیت این واحد برای فضای سبز تبریز ، خاطرنشان کرد: در بین مجموعه این ماشین آلات دستگاه تخصصی نهال‌کن نیز موجود است که در مواقع انتقال درختان در برخی موارد خاص بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 

ارسال نظر