سه‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۷
کد خبر47679

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز:
خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی هستند

آیین گرامی داشت روز خبرنگار

شهریارنیوز: مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز، خبرنگاران مطبوعات و خبرگزاری ها را جزو طلایه داران جبهه آگاهی جامعه عنوان کرد.

به گزارش شهریار، سعید حاجی زاده ظهر امروز در آیین بزرگداشت روز خبرنگار با بیان این مطلب اظهار کرد: خبرنگاران خبرگزاری ها و مطبوعات در یک سال گذشته در بحث اطلاع رسانی خدمات شهرداری و انعکاس اخبار و انتقادات در این زمینه گام های بزرگی برداشته اند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، ادامه داد: در روزگاري كه از آن به عصر اطلاعات و فن آوري نام مي برند، نقش خبرنگار بيش از همه مورد توجه است چرا که آنان تازه ترين اطلاعات را در اختيار مخاطبان قرار مي دهند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در ادامه افزود: امروز بنده به عنوان خبرنگار نه به عنوان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز، افتخار می کنم در کنار همکاران خبری خود این روز پربرکت را جشن می گیریم.

وی همچنین یاد پیشکسوتان عرصه خبری را گرامی داشت و گفت: پیشکسوتانی چون حمید آرش آزاد، عزیز حمزه زاده، شفائی، علمی و علیزاده نوبری از جمله بزرگان مطبوعات آذربایجان بودند که امروز در کنار ما نیستند اما یاد و خاطره آنان همواره در جان و دل ها زنده است.

ارسال نظر