چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
کد خبر47684

آسفالت ریزی کوی صبا واقع در خیابان ابوذر آخماقیه به طول 500 متر

اسفالت ریزی کوی صبا 005.jpg

شهریارنیوز: بعد از اتمام عملیات جدول گذاری و اصلاح آبروهای کوی نسیم واقع در خیابان ابوذر آخماقیه عملیات آسفالت ریزی این کوی به طول 500 متر توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 7 تبریز شروع شده است.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه 7 تبریز، علی فرخی شهردار منطقه 7 با اعلام این خبر گفت:در راستای ارائه خدمات محله ای و مرتفع شدن مشکلات چندین ساله اهالی کوی صبا واقع در خیابان ابوذر آخماقیه ، عملیات جدول گذاری ، ساماندهی و اصلاح آبروهای آن تمام شده و در حال حاضر عملیات آسفالت ریزی آن به طول 500 متر شروع شده است.

وی تصریح کرد: ارایه خدمات محله ای و بهسازی معابر از اولویت های اصلی این شهرداری است که در این خصوص با توجه به مشکلات چندین ساله اهالی کوی نسیم واقع در خیابان ابوذر آخماقیه به دلیل نامناسب بودن آبروها و جداول که باعث تخریب آسفالت و ایجاد یک محیط غیر بهداشتی در محل شده بود ، در ابتدا عملیات جدول گذاری ،ساماندهی و اصلاح آبروها در این کوچه اجرا شد.

فرخی اظهار داشت: ابتدا در عملیات عمرانی آن نسبت به تعویض جداول، ساماندهی و اصلاح آبروها و همچنین آسفالت ریزی آن اقدام شود که این امر باعث می شود هدایت آب های سطحی و ... به صورت مناسب صورت گیرد.

وی ابراز امیدواری کرد با اتمام این عملیات ،شاهد افزایش عمر آسفالت معابر، رفع اختلالات تردد، جمع آوری و هدایت مناسب آب های سطحی ، بهبود کیفی ظاهری معابر در این طرح حاصل شود.

 

ارسال نظر