پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
کد خبر47717

برنامه مرحله نخست مسابقات والیبال بانوان جام تبریز 2018 اعلام شد

7.jpg

شهریارنیوز: برنامه دیدارهای مرحله نخست مسابقات والیبال بانوان جام تبریز 2018 از سوی مسئولان برگزاری این مسابقات اعلام شد.

مسابقات والیبال بانوان جام تبریز 2018 در چارچوب رقابت‌های نخستین دوره المپیاد ورزشی محلات تبریز از روز چهارشنبه، 17 مردادماه و با حضور 16 تیم در 4 گروه آغاز می‌شود.

بر اساس اعلام مسئولان برگزاری این مسابقات، برنامه مرحله نخست این رقابت‌ها به شرح زیر است:
** مرحله اول – هفته اول

** روز شنبه – 20 مردادماه – سالن المهدی اندیشه

دنیز اقدم – اصلانلار خیام – گروه اول – ساعت 11:30

آنا نصیری کوی فیروز – گونش پل قاری – گروه دوم – ساعت 13

کارگران الف دامپزشکی – انجمن ندای ورزشکاران باغشمال – گروه سوم – ساعت 15

رعد مهتری ج خیابان ورزش – رعد مهتری ب خیابان ورزش – گروه چهارم – ساعت 16:30

** روز یکشنبه – 21 مردادماه – سالن المهدی اندیشه

کارتال قطران – ستارگان الهیه – گروه اول – ساعت 11:30

کارگران ب دامپزشکی – سهند ائل گلی – گروه دوم – ساعت 13

باشگاه خطیب – اولدوز قطران – گروه سوم – ساعت 15

حسن نژاد کوی فیروز – رعد مهتری الف خیابان ورزش – گروه چهارم – ساعت 16:30

** مرحله اول – هفته دوم

** روز دوشنبه – 22 مردادماه – سالن المهدی اندیشه

دنیز اقدم – ستارگان الهیه – گروه اول – ساعت 11:30

آنا نصیری کوی فیروز – سهند ائل گلی – گروه دوم – ساعت 13

کارگران الف دامپزشکی – اولدوز قطران – گروه سوم – ساعت 15

رعد مهتری ج خیابان ورزش – رعد مهتری الف خیابان ورزش – گروه چهارم – ساعت 16:30

** روز سه شنبه – 23 مرداد – سالن المهدی اندیشه

اصلانلار خیام – کارتال قطران – گروه اول – ساعت 11:30

گونش پل قاری – کارگران ب دامپزشکی – گروه دوم – ساعت 13

انجمن ندای ورزشکاران باغشمال – باشگاه خطیب – گروه سوم – ساعت 15

رعد مهتری ب خیابان ورزش – حسن نژاد کوی فیروز – گروه چهارم – ساعت 16:30

** مرحله اول - هفته سوم

** روز چهارشنبه – 24 مردادماه – سالن المهدی اندیشه

دنیز اقدم – کارتال قطران – گروه اول – ساعت 11:30

آنا نصیری کوی فیروز – کارگران ب دامپزشکی – گروه دوم – ساعت 13

کارگران الف دامپزشکی – باشگاه خطیب – گروه سوم – ساعت 15

رعد مهتری ج خیابان ورزش – حسن نژاد کوی فیروز – ساعت 16:30

** روز پنجشنبه – 25 مردادماه – سالن المهدی اندیشه

ستارگان الهیه – اصلانلار خیام – گروه اول – ساعت 11:30

سهند ائل گلی – گونش پل قاری – گروه دوم – ساعت 13

اولدوز قطران – انجمن ندای ورزشکاران باغشمال – گروه سوم – ساعت 15

رعد مهتری الف خیابان ورزش – رعد مهتری ب خیابان ورزش – گروه چهارم – ساعت 16:30

بر اساس برنامه اعلام‌شده، مرحله نخست این رقابت‌ها با دیدار دنیز اقدم و اصلانلار خیام از گروه اول مسابقات آغاز و با دیدار تیم رعد مهتری الف با رعد مهتری ب خیابان ورزش از گروه چهارم به پایان می‌رسد.

بازی اول این مرحله از ساعت 11:30 روز شنبه، 20 مردادماه و بازی پایانی مرحله نیز از ساعت 16:30 روز پنجشنبه، 25 مردادماه در سالن المهدی اندیشه آغاز می‌شود.

 

ارسال نظر