پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
کد خبر47718

بهتاج: نمی توان فعالیت چندهزار نفری در ورزش شهرداری را نادیده گرفت

بهتاج.jpg

شهریارنیوز: مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: نمی توان فعالیت چند هزارنفری در ورزش شهرداری تبریز را نادیده گرفت.

ایوب بهتاج، در مورد مباحثی که در مورد انحلال باشگاه شهرداری تبریز مطرح شده است، اظهار داشت: صورت‌جلسه ابلاغی شورای حل اختلاف تاکنون به شهرداری ابلاغ نشده است. در فروردین 96 که هیچ‌کدام از ما روی کار نبودیم، شورای حل اختلاف عین همین رأی را صادر کرده است اما مسئولان نسبت به این موضوع بی‌اعتنا بوده‌اند. این جریان در رابطه با انحلال باشگاه شهرداری نیست و استناد بر این است که سازمان ورزش شهرداری نمی‌تواند وجود داشته باشد اما ورزش شهرداری باید زیرمجموعه معاونت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی باشد.

وی افزود: کسی نیست که بگوید می‌خواهیم ورزش شهرداری را جمع کنیم. این موضوع تهدید نیست بلکه فرصت بوده و کمک بیشتری به ورزش ما می‌کند. شهرداری بار خیلی سنگینی از ورزش ما را برعهده‌گرفته و چند هزار نفر درگیر مسائل ورزشی شهرداری هستند که نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت و یک شبه همه چیز را منحل کرد.

ایوب بهتاج در ادامه با اشاره به تصمیم گیری در روزهای آتی برای فعالیت های ورزشی شهرداری تبریز گفت: مسئولان ارشد استان همواره حامی ورزش بوده‌اند و در چند روز آینده نیز این حمایت را دوباره نشان خواهند داد. ممکن است اصلاحاتی در ساختار سازمان ورزش شهرداری تبریز صورت بگیرد اما ان‌شاءالله بیش از پیش شاهد فعالیت شهرداری در ورزش همگانی و قهرمانی خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در مورد اینکه با توجه به انحلال باشگاه شهرداری تبریز ممکن است تور دوچرخه‌سواری آذربایجان نیز به دلیل عدم حضور تیم شهر برگزار کننده، منحل شود گفت: در 16 مهرماه تور دوچرخه‌سواری آذربایجان برگزار می‌شود. تیم شهرداری تبریز هم حضور پرقدرتی در این تور حضور خواهد داشت و در این مورد به شما و ورزش دوستان اطمینان می دهم.

وی افزود: ما نمی‌خواهیم پول‌های میلیاردی را به بازیکنان استان‌های دیگر بدهیم بلکه تلاش می‌کنیم این سرمایه‌گذاری برای بازیکنان بومی خودمان باشد. شهرداری تبریز این راه را آغاز کرده و در رشته‌های مختلف فرصت پیشرفت را برای استعدادهای بومی ایجاد کرده است. امسال شهرداری تبریز با بومی‌سازی در لیگ یک فوتبال بازی می‌کند و جوانان به این امیدوار هستند که با حضور در شهرداری می‌توانند پیشرفت کنند.

 

ارسال نظر