پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
کد خبر47723

عضو شورای شهر تبریز
نامگذاری بلوار خبرنگار مطالبه به حق جامعه مطبوعاتی آذربایجان شرقی بود

نیکوخصلت.jpg

نایب رییس کمیته نامگذاری شورای اسلامی شهر تبریز نیز گفت: نامگذاری بلوار خبرنگار مطالبه به حق جامعه مطبوعاتی استان بود که با استقبال مجموعه شورای اسلامی و شهرداری تبریز مواجه شد و امروز به این موضوع افتخار می کنیم.

به گزارش شهریار، سعید نیکو خصلت در مراسم رونمایی از نامگذاری خیابان خبرنگار اظهار داشت: این نامگذاری مطالبه به حق طیفی از خبرنگاران و جامعه مطبوعاتی استان بود که با استقبال مجموعه شورای اسلامی و شهرداری تبریز مواجه شد و امروز به این موضوع افتخار می کنیم.
سعید نیکوخصلت ، شغل خبرنگاری را سخت و سنگین توصیف کرد و گفت: در اهمیت این شغل همین بس که خبرنگار می تواند مشکل ساز و هم مشکل گشای بسیاری از مسایل جامعه باشد.
وی با تاکید بر هوشمندی خبرنگاران در انتشار و تهیه خبر و گزارش های خبری، افزود: خبرنگار باید هوشمندانه مسایل را نگاه کرده، خبر تهیه کند و تحلیل های دقیق ارایه دهد تا مشکلات جامعه و شهر با سرعت بیشتری حل و فصل شود.
نیکوخصلت ، خبرنگاران را سرمایه های اصلی و مهم رسانه های گروهی دانست که باید این گنجینه های انسانی یادگارهای ماندگار از خود باقی بگذارند.

همزمان با روز خبرنگار و سالروز شهادت محمود صارمی، با برگزاری مراسمی در ساختمان خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان شرقی، بلواری در کلانشهر تبریز به نام ' خبرنگار ' نامگذاری شد.

 این بلوار در ابتدای ورودی منطقه زعفرانیه و محل نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز تبریز واقع شده است که با پیشنهاد جمعی از خبرنگاران و جامعه مطبوعاتی آذربایجان شرقی و تصویب 

ارسال نظر