پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
کد خبر47726

شهردار منطقه 4 خبر داد:
بهره‌مندی بیش از 15 هزار نفر از جشنواره فرهنگی و اجتماعی پارک بزرگ تبریز

1899.jpg

شهریارنیوز: شهردار منطقه 4 تبریز از استقبال بیش از 15 هزار نفر از شهروندان، در مجموع شب‌های برگزاری جشنوراه پارک بزرگ تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، اکبر امجدی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: جشنواره پارک بزرگ تبریز، با مشارکت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، در مجموع 10 شب برگزاری، به یکی از دوره‌های خاطرانگیز در مدیریت منطقه و مشارکت شهروندان تبدیل شد.

وی یادآور شد: پارک بزرگ تبریز، از موقعیت‌های ممتاز شهرمان در توسعه گردشگری است و برگزاری جشنواره فرهنگی و اجتماعی،  در کنار طرح‌های عمرانی و خدماتی، به تاثیرگذاری هر چه بیشتر این بوستان بزرگ، خواهد انجامید.
شهردار منطقه 4 خاطرنشان کرد: مطابق برآوردهای صورت‌گرفته، در مجموع 10 شب برگزاری جشنواره پارک بزرگ، بیش از 15 هزار نفر از برنامه‌های فرهنگی و هنری این جشنواره، بهره‌مند شدند که این حجم از استقبال، از تاثیرگذاری و کیفیت جشنواره حکایت دارد.

شهردار منطقه 4 تبریز اظهار داشت: اجرای رویدادهای بانشاط، از مهم‌ترین بسترهای جلب مشارکت و اعتماد شهروندان است و امیدواریم با استمرار این رویدادها بتوانیم در مدیریت منطقه، گام‌های اثرگذار برداریم.
امجدی، آزادی سه زندانی نیازمند را از جلوه‌های زیبای جشنواره در شب‌های برگزاری  خواند و گفت: خدا را شاکریم که این جشنواره، با همت و محبت شهروندان عزیز و پیگیری عوامل اجرایی، زمینه آزادی سه تن از زندانیان جرایم غیرعمد را با همکاری ستاد دیه استان فراهم کرد.

ارسال نظر