شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
کد خبر47806

در جریان بازدید از شهرداری منطقه دو مطرح شد؛
شهرداری حذف بروکراسی غیر ضروری خدمات صدور پروانه را در دستور کار قرار می دهد

بازدید سر زده شهردار از منطقه دو

شهریارنیوز: شهردار تبریز گفت: ساز و کار اجرای در شهرداری تبریز وارد فاز جدیدی شده است و برای تحقق کاهش هزینه ها و بروکراسی غیر ضروری را در دستور مناطق و سازمان ها قرار دادیم.

به گزارش شهریار، مهندس ایرج شهین باهر در جریان بازدید خود از ساختمان مرکزی شهرداری منطقه دو تبریز بر تسهیل و تسریع اجرای بروکراسی ها، تاکید کرد و افزود: کاهش دفعات مراجعه متقاضیان در طول مراحل اخذ پروانه و سایر خدمات شهرداری رویکرد اصلی شهرداری تبریز قرار داده ایم.

وی اظهار داشت: با توجه به تاثیر منفی شرایط اقتصادی در حجم ساخت و سازها، شهرداری تبریز توانسته بدون دریافت وام بانکی هزینه ها و منابع مالی اجرای پروژه های مختلف را تامین کند.

شهین باهر ادامه داد: برخلاف ادوار گذشته پروژه های عمرانی شهرداری باید پیوست فرهنگی و زیست محیطی نیز داشته باشد تا از هزینه تراشی های اضافی بعد از بهره برداری جلوگیری شود.

شهردار تبریز اضافه کرد: تسهیل ورود بخش خصوصی در اجرای پروژه های مختلف شهرداری با هدف ایجاد درآمد پایدار برای طرفین یکی از دستاوردهای بزرگ رویداد گردشگری تبریز 2018 است و برای برون رفت از معضلات کمبود منابع مالی از این فرصت نهایت استفاده را بکنیم.

ارسال نظر