یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
کد خبر47841

مدیر کل تشخیص و وصول درآمد خبر داد؛
توزیع فیش های نوسازی و مشاغل از شهریور ماه سال جاری

27781.jpg

شهریارنیوز: مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز گفت: یکی از منابع درآمد پایدار شهرداری ها عوارض نوسازی و مشاغل و پسماند است که شهرداری تبریز یک بار در سال فیش این عوارض را توزیع می کند که امسال نیز از شهریورماه اغاز می شود.

به گزارش شهریار به نقل از اداره کل تشخیص و وصول درامد شهرداری، محمد حسین زاده در این خصوص افزود: برای وصول کدهای درآمدی و فرهنگ سازی به موقع پرداخت عوارض، علی الخصوص نوسازی و مشاغل لازم است شهرداری تبریز با انجام زیر ساخت های لازم و محاسبه دقیق مبلغ عوارض نوسازی و مشاغل و توزیع  به موقع فیش ها به شهروندان اقدامات لازم را انجام دهند تا بدین ترتیب با تامین منابع مالی نسبت به اجرای پروژه های خدمات شهری و عمرانی و همچنین پروژه های محله های و ناحیه های و شهری اقدام اساسی بعمل آید.

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد ادامه داد: پرداخت قبوض عوارض در حقیقت مشارکت شهروندان در پویایی و نوسازی و تمیز نگه داشتن شهر است.

وی با اشاره به اینکه در صورت خوش حسابی شهروندان در پرداخت، این قبوض شامل 10 درصد تخفیف و در صورت عدم پرداخت تا پایان سال شامل 9 درصد جریمه دیر کرد خواهد بود، افزود: به منظور استفاده شهروندان از این تسهیلات، امسال فیش ها به موقع و زودتر از سال های قبل صادر و توزیع می شود.

حسین زاده خاطر نشان کرد: در صورتی که شهروندان عزیز در قبض های خود با ایراد و یا اشکالی مواجه شوند می توانند پس از دریافت فیش خود با مناطق و یا با این اداره کل در ارتباط باشند تا مشکل آنان مرتفع شود.

ارسال نظر