شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
کد خبر48107

آتش سوزی پارکینگ ساختمان 5 طبقه در خیابان اره گر

آتش1.jpg

صبح امروز با اعلام وقوع آتش سوزی پارکینگ ساختمان 5 طبقه در خیابان اره گر، آتش نشانان ایستگاه شماره 21 به فرماندهی بهبودی جهت اطفاء حریق عازم محل حادثه شدند.

به گزارش شهریار، آتش پاد داوود طالب نژاد مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این باره بیان داشت؛ صبح امروز با اعلام وقوع این حادثه گروهی از آتش نشانان به محل حادثه شتافته و شاهد زبانه کشیدن شعله های سرکش آتش از داخل پارکینگ ساختمان شدند که دود غلیظ حاصل از حریق نیز فضای محل را به شدت اشباع کرده بود.

وی با اشاره به اینکه دود حاصل از حریق روند عملیات را برای آتش نشانان سخت و طاقت فرسا کرده بود، افزود: آتش نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات انفرادی از جمله دستگاه های تنفسی و ضمن رعایت اصول ایمنی به داخل پارکینگ نفوذ و آتش سوزی را به سرعت مهار کردند.

آتش پاد داوود طالب نژاد ادامه داد؛ در این آتش سوزی مقداری از اسباب و اثاثیه موجود در پارکینگ طعمه حریق شده و قسمتی از خودرو پژو 206 موجود در پارکینگ نیز در اثر شدت حرارت حاصل از حریق، دچار سوختگی شده بود که با تلاش آتش نشانان از سرایت و گسترش حریق خودرو پیشگیری شد.

وی افزود: دود حاصل از حریق، منجر به دود زدگی طبقات بالا شده بود که آتش نشانان در پایان عملیات با تخلیه دود و ایمن سازی محل به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

گفتنی است در این آتش سوزی با توجه به سرعت عمل آتش نشانان در اطفاء حریق، صدمات جانی وجود نداشت

ارسال نظر