پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
کد خبر48877

جلسه دوره ای مدیران حقوقی شهرداری کلانشهر تبریز در منطقه دو برگزار شد

1946.jpg

شهریارنیوز:با حضور مدیرکل حقوقی و اجرائیات شهرداری کلانشهر تبریز و شهردار منطقه دو، جلسه دوره ای مدیران حقوقی برگزار شد.

به گزارش شهریاربه نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، با حضور مدیرکل حقوقی و اجرائیات شهرداری کلانشهر تبریز،شهردار منطقه دو و جمعی از مدیران حقوقی شهرداری، جلسه دوره ای برگزار شد.
در این جلسه  خوشنواز ضمن توضیح شمه ای از فعالیت های شهرداری منطقه دو و  عنوان اینکه علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی، ترافیکی و رفاهی این منطقه توانسته است در سایه تلاشگران حوزه های مختلف منطقه در سه ماه اول سال 97 به تحقق 45 درصدی بودجه دست یابد گفت: سیاست شهرداری منطقه دو تبریز تلاش برای به ثمر رسیدن پروژه ها بدون هیچ حاشیه ای می باشد که در این خصوص توانسته ایم چندین پروژه از جمله پارک قازان (باغ توت گلگشت)، پل عابرگذر یاشیل کورپو، اصلاح هندسی فلکه خیام، جابجائی پل مقابل دانشگاه را به انجام رسانیم.
شهردار منطقه دو تبریز با بیان اینکه در سایه عنایت خداوند و در راستای ارائه خدمات رفاهی به مردم توانسته ایم طبق عهدمان با شهروندان هرماه یک پروژه عمرانی را به ثمر رسانیم، اظهار داشت: با تلاش مجموعه سختکوشان این منطقه پروژه تعریض ورودی شهرک زعفرانیه نیز در حال طی مراحل پایانی اجراست و این پروژه رفع ترافیک شهری علاوه بر افزایش 2 هزار 500 مترمربعی به فضای عمومی شهر، موجبات تسهیل تردد وسایل نقلیه عمومی به شهرک های همجوار زعفرانیه را فراهم آورده است.

وی  در ادامه این جلسه ضمن ارائه پیشنهادات سازنده از جمله همسان سازی خط آسمان و نکته نظراتی درباره بالکن های روباز رو به حیاط با رعایت کلیه مسائل شهرسازی و ... عدم خروج از ضوابط و مقررات، همکاری همه جانبه کلیه همکاران حقوقی، دقت بیش از پیش در انجام امورات حقوقی را از مدیران شهری خواستار شد.
در ادامه این جلسه  هاشم پور مدیرکل حقوقی و اجرائیات شهرداری کلانشهر تبریز، از شهردار منطقه دو بعنوان مدیری تلاشگر و دارای پتانسیل بالا برای خدمت به مردم یاد کرد و از پیشنهادات سازنده مهندس خوشنواز استقبال نموده و به مدیران شهری برای تسریع در امورات حقوقی شهروندان، تاکید کرد.  

ارسال نظر