شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
کد خبر48909

برگزاری نشست حلقه ی صالحین خواهران بسیجی درمنطقه۹تبریز

601.jpg

شهریارنیوز:حلقه ی صالحین خواهران بسیجی، با محوریت تبیین اهداف و پیام های عاشورا، در شهرداری منطقه۹ برگزار گردید.

به گزارش شهریاربه نقل ازامور ارتباطات شهرداری منطقه۹ تبریز، همزمان با ایام محرم، حلقه ی صالحین خواهران بسیجی شهرداری منطقه۹، با محوریت تبیین اهداف و پیام های عاشورا، بصیرت حسینی و اهمیت حلقه های صالحین برگزار گردید.
در این نشست حجت الاسلام آهنگرنژاد بعنوان سخنران، لزوم برگزاری حلقه های صالحین را در برنامه های بسیج یاد آور شد و بر اهمیت آن تأکید کرد. 
وی، آموزش برنامه‌های مهارتی و بصیرتی را از اهداف‌ حلقه‌های صالحین دانست و بیان داشت: جهان بینی توحیدی، اندیشه ی ولایت و رهبری، آداب و اخلاق عملی، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم، پاسخ به شبهات اعتقادی و تحلیل موضوعات مختلف سیاسی، از جمله ی موضوعاتی هستند که در حلقه‌های صالحین به آن پرداخته می‌شود.

حجت الاسلام آهنگرنژاد اظهار داشت: این طرح، تربیتی بوده و مستلزم همکاری همگان در راستای ترویج آموزه‌های دینی برای عموم می باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، حفظ ارزش های دینی، رعایت حجاب و عفاف و امر به این رفتار حسنه را یکی از ارزشمند ترین و مهمترین نقش بانوان بسیجی در رساندن پیام حضرت زینب سلام الله علیها در روز عاشورا به نسل های آینده دانست و افزود: نمونه های واقعی حضور زنان در جامعه ی اسلامی، مشارکت آنها در حرکت عاشورایی است؛ و بانوان، با برپایی و حضور در مجالس عزاداری حسینی می توانند تکمیل کننده ی پیام اسوه ی صبر و استقامت حضرت زینب (س)باشند.
حجت الاسلام آهنگرنژاد، در پایان سخنان خود، شور حسینی را در عزاداری ها، قابل تقدیر دانسته و بر همراه شدن شعور و بصیرت حسینی نیز، تاکید ورزیدند.

 

ارسال نظر