یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
کد خبر48923

پاکسازی و ساماندهی زمین خالی واقع در خیابان فجر توسط معاونت خدمات شهری منطقه7

شااخه نبات و برگی لاله 023.JPG

شهریارنیوز: عملیات پاکسازی و ساماندهی زمین خالی واقع در خیابان فجر توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه هفت اجرا شد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه 7 تبریز، علی فرخی شهردار منطقه 7 تبریز با اشاره به اهمیت رسیدگی به مشکلات موجود در محلات منطقه گفت: هدف این شهرداری رسیدگی به درخواست ها شهروندان و اهالی محلاتی است که سال ها مشکلات و درخواست های آنان بدون پاسخ بوده است .

وی افزود: در سال گذشته بعداز  بازدید میدانی صورت گرفته از این محل و بنا به درخواست اهالی نسبت به تخریب انبار قدیمی واقع در این محل که سال ها به صورت متروک باقی مانده  و محل جمع آوری زباله ، نخاله و تجمع معتادین  ... بود اقدام و نخاله های آن جمع آوری شد .

شهردار منطقه گفت: همچنین  همزمان با تخریب انبار قدیمی مسیر مسدود شده این محل نیز جهت تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه و شهروندان توسط این شهرداری تبدیل به معبر عبور و مرور برای اهالی شد.

فرخی تصریح کرد: بخش اعظم کاربری این ملک آموزشی می باشد که توسط شهرداری به شخص دیگری واگذار شده و مالک در حال حاضر اقدام به طی مراحل قانونی جهت اخذ مجوز  احداث مرکزآموزشی را دارد که قطعا بعداز شروع عملیات عمرانی در این محل شاهد ساماندهی نهایی آن خواهیم بود..

 لازم به ذکر است؛ با دستور و پیگیری علی فرخی شهردار منطقه 7 تبریز عملیات پاکسازی و ساماندهی زمین خالی واقع در خیابان فجر توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی این منطقه اجرا شد.  

ارسال نظر