یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
کد خبر48928

شهردار منطقه چهار تبریز عنوان کرد:
چشم انداز پارک بزرگ تبریز، نقطه اتکای رونق گردشگری در غرب تبریز

33.JPG

شهریارنیوز: شهردار منطقه چهار تبریز، پارک بزرگ تبریز را از ظرفیت‌ های قابل‌ اتکای شهر تبریز خواند و افزود: برنامه‌ ها و اقدامات این پارک، با جدیت از سوی شهرداری منطقه4 پیگیری می‌ شود.

اکبر امجدی در بازدید از برنامه‌ های عمرانی و خدماتی پارک بزرگ تبریز خاطرنشان کرد: قابلیت‌ های گردشگری پارک بزرگ در کنار ظرفیت طبیعی این مجموعه، می‌ تواند غرب تبریز را به عنوان یکی از شاهراه های گردشگری شهر، مطرح کند.
وی با بیان اینکه بخش‌ هایی از پارک بزرگ در طول سال‌ها، با کاربری مزروعی شناخته شده است، افزود: هر طرح عمرانی و خدماتی و گردشگری در داخل پارک، با حفظ این کارکرد ارزشمند اجرا خواهد شد و محدوده‌ هایی مشخصی به عنوان مزارع شهری پارک بزرگ، رسمیت خواهد یافت.
شهردار منطقه4 با اشاره به اینکه پارک بزرگ از قدیمی‌ ترین پارک‌ ها با گستره بالا در کشور است، اظهار داشت: شهرداری منطقه4 در یک سال‌ گذشته با تعیین تکلیف بخش های عمده ای از بحث‌ های حقوقی و مالکیتی، مهم‌ ترین گام را برای رفع سال‌ ها نابسامانی و ناهماهنگی این پارک برداشته‌ است.
وی اظهار امیدواری کرد، همکاری عموم دستگاه‌ های خدمات رسان، مشارکت شهروندان و حمایت شهردار و شورای اسلامی شهر، منجربه تسریع در طرح‌ های توسعه و تکمیل پارک بزرگ شود.

 

ارسال نظر