یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
کد خبر49392

نایب رئیس شورای شهر تاکید کرد:
لزوم افزایش نظارت بر سرویس های مدارس در تبریز

سونیا اندیش

نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر تبریز بر لزوم لزوم افزایش نظارت بر سرویس های مدارس تأکید کرد.

به گزارش شهریار، سونیا اندیش در صحن علنی امروز شورای شهر تبریز در رابطه با مصوبه کمیسیون عمران و حمل و نقل و کمیته ماده ۱۸ در مورد افزایش ۱۲ درصدی هزینه سرویس مدارس در تبریز گفت: متاسفانه تنها به افزایش هزینه‌ها توجه شده و از مباحثی همچون کیفیت سرویس مدارس و نظارت بر تخلفات متعدد موجود در این حوزه غفلت شده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه آیین‌نامه آموزش و پرورش و استانداردهای لازم در سرویس های مدارس به هیچ عنوان رعایت نمی‌شود تصریح کرد: کجای عدالت است که ۹ نفر کودک در یک سرویس مدرسه بنشینند و کودک بر روی پای کودک بنشیند ؟وقتی ابزار درستی برای نظارت نداریم، بحث از افزایش هزینه سرویس مدارس، کاری اشتباه است.

اندیش در ادامه تصریح کرد: وقتی قرار است که خانواده‌ها، هزینه‌ای اضافی برای سرویس مدرسه کودکان خودشان پرداخت کنند باید فرزندانشان بهترین امنیت و آرامش را داشته باشند.

نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر تبریز در ادامه از نداشتن برچسب استاندارد در اکثر سرویس‌های مدارس به شدت انتقاد و بر لزوم افزایش توجه دستگاه‌های نظارتی تاکید کرد.

گفتنی است در جلسه امروز شورای شهر تبریز، افزایش ۱۲ درصدی هزینه سرویس مدارس به شرط رعایت استانداردهای لازم توسط اکثریت شورای شهر تبریز تصویب شد.

ارسال نظر