یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
کد خبر49406

امحاء و رنگ آمیزی 1765 متر مربع دیوار نوشته در طرح بوی ماه مهر در محدوده منطقه 7

05 (1).jpg

شهریارنیوز: اقدامات زیباسازی و همچنین پاکسازی متنوعی از سوی معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه 7 تبریز در راستای اجرای طرح بوی ماه مهر در سطح مدارس منطقه و مسیرهای منتهی به آن صورت گرفت.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه 7 تبریز، علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: تلاش داریم با انجام ماموریت های محوله و ارائه خدمات بهینه گام های کوچکی در جهت توسعه شهری زیبا و آباد برداریم .

شهردار منطقه تصریح کرد: ارایه فعالیت های خدماتی ارتباط مستقیمی با شهروندان منطقه داشته و هرگونه  کوتاهی در انجام وظایف محوله بر نارضایتی آنان اثر خواهد داشت .

وی اظهار داشت: چشم انداز خدمات شهری رسیدن به سطح مناسبی از استانداردهای خدمات شهری در ابعاد وکیفی و کمی بوده که در این راستا با تحقق تمامی طرح های عملیاتی و اجرائی که در نظر گرفته ایم، به یاری خداوند متعال خواهیم توانست گام های مهمی در این راستا برداریم .

گفتنی است  در راستای اجرای طرح بوی ماه مهر 1765 متر مربع امحاء و رنگ آمیزی دیوار نوشته ، 130 سرویس جمع آوری نخاله ، 260 مورد رفع خطر و حذف موانع فیزیکی ، 747 لیتر سم پاشی در حین شستشوی معابر ، 75 مورد ترمیم و بهسازی معابر ، 28 تن لکه گیری آسفالت  توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه صورت گرفته است.

لازم به ذکر است رفع کلیه موارد پرخطر از جمله دیوارهای سست قطعه زمین هایی که فعلا مورد ساخت و ساز قرار نگرفته ، شستشوی جداول ، بهبود وضعیت پل های عابرین پیاده و معابر،بهبود وضعیت پیاده رو ها ،  اصلاح و همسطح سازی دریچه ها، مرمت و اصلاح جداول از دیگر اقدامات صورت گرفته در این طرح به شمار می آید.

ارسال نظر