چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱
کد خبر49496

لکه گیری آسفالت کوچه شیخ در رضانژاد جنوبی

924.jpg

شهریارنیوز: کوچه شیخ ( رحیمی ) در خیابان رضا نژاد جنوبی توسط نیروهای معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 3 تبریز لکه گیری و آسفالت ریزی شد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه3 تبریز، با هدف جلوگیری از گسترش خرابی در لایه روسازی آسفالت و ارتقاء کیفی و بهسازی آسفالت در معابر و کوی و خیابان های سطح منطقه، آسفالت تخریب شده کوچه شیخ ( رحیمی ) در خیابان رضا نژاد جنوبی، برش کاری و جمع آوری شده لکه گیری و آسفالت ریزی شد.

عملیات تخریب آسفالت معیوب ، جمع آوری آن ، تسطیح و لکه گیری و آسفالت ریزی  با اولویت بندی در معابر ، کوی و خیابان های سطح حوزه شهرداری منطقه 3 تا 40 روز اجرایی و اتمام خواهد شد.

حجم سنگین و بار بالای ترافیکی، تغییرات دمایی، تغییر شکل لایه های زیرین آسفالت و حفاری های ادارات و سازمان ها وگذشت زمان و... از عوامل گوناگون خرابی آسفالت رویه می باشد که باعث بوجود آمدن ترک و چاله ها و در نهایت تغییر شکل لایه رویه آسفالت معابر و کوی و خیابان ها می شود.

نیروهای معاونت فنی و عمرانی و معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه3 با همکاری و با اختصاص اکیپ اضافه ، لکه گیری و آسفالت ریزی سطح حوزه استفاظی منطقه را روزانه با 100 تن آسفالت و با اولویت بندی انجام خواهند داد. 

ارسال نظر