چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
کد خبر49518

بازدید شهردار و مدیران شهرداری منطقه دو تبریز از پروژه مشارکتی مجتمع تجاری خدماتی جدیری

1992.jpg

مشکلات مربوط به عملیات احداث مجتمع تجاری خدماتی جدیری (پروما) با حضور شهردار منطقه دو تبریز و سرمایه گذار بخش خصوصی، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شهریارنیوز به نقل از  امور ارتباطات شهرداری منطقه دو ، در جلسه ای با حضور  باقر خوشنواز شهردار و معاونین و مدیران منطقه و با حضور سرمایه گذار مشارکت کننده طرح، به منظور رفع مشکلات مجتمع تجاری خدماتی جدیری (پروما) که در حال طی مراحل پایانی احداث می باشد ضمن تبادل نظر مدیران شهری، تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
 در این جلسه حق و حقوق و سهم شهرداری و چگونگی تفکیک آن از مجتمع تجاری خدماتی جدیری، انتقال سند محل به نام سرمایه گذار، نصب علائم ترافیکی، رفع مشکل ترانس برق و ... بررسی شد.
گفتنی است: 2 طبقه از 6طبقه مجتمع تجاری خدماتی پروما به پارکینگ خودرو اختصاص یافته است که دارای گنجایش 48 دستگاه اتومبیل می باشد.
810 مترمربع از این مجتمع به واحدهای تجاری اختصاص یافته و مساحت سه طبقه خدماتی آن جمعا" در 1 هزار و 500 متر مربع می باشد.
عملیات احداث مجتمع مذکور در راستای افزایش فضاهای تجاری خدماتی قابل دسترس برای شهروندان، از سایر اهداف اجرای این پروژه بشمار می رود.

ارسال نظر