شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
کد خبر49572

حضور پرشور خواهران بسیجی شهرداری تبریز در رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)

10.jpg

شهریارنیوز: بانوان بسیجی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز به صورت یک گردان 300 نفری در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان آذربایجان شرقی حضور یافتند.

به گزارش شهریار به نقل از حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری، این رزمایش امروز همزمان با سراسر کشور در تبریز نیز برگزار و خواهران بسیجی شاغل در شهرداری کلانشهر تبریز در این رزمایش آمادگی خود را برای دفاع از آرمانهای نظام اسلامی اعلام کردند.

حجت الاسلام و المسلمین خاتمی، عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در این رزمایش با بیان اینکه آذربایجان دین خود را به نظام ادا کرده است خاطرنشان کرد: آذربایجان همچنان سنگر باشکوه دفاع از نظام اسلامی است.

خاتمی ضرورت حضور مردم در صحنه انقلاب را که برگرفته از نهضت حسینی است مورد تاکید قرار داد و گفت بی تردید خدا در این عرصه با ملت ایران است.

وی با اشاره به لزوم پاسداری از سرمایه های نظام اسلامی، حضور مردم در صحنه، دین و معنویت، امید به آینده، استکبار ستیزی، وحدت، نیروهای مسلح مقتدر، ولایت و فرهنگ ما میتوانیم را، از سرمایه های این نظام برشمرد. امام جمعه موقت تهران نفرت از استکبار را سرمایه ایران دانست و گفت: این سرمایه برگرفته از مبانی قرآن است و بر همین اساس هم نیروهای مسلح ‌کشورمان دشمن را به وحشت انداخته‌ اند.

خاتمی با بیان اینکه در چهل سالگی انقلاب اسلامی، دشمنان با ذهن علیل خود سعی می کنند نظام ایران را بر اندازی کنند تصریح کرد: انقلاب اسلامی پر آوازه شده و گسترش یافته و دشمنان آرزوی لطمه به انقلاب را به گور خواهند برد.

وی گفت: انقلاب اسلامی را حضور مردم حفظ کرده است و روز به روز ضد انقلاب، تکفیریها و آمریکا در شیب سقوط قرار گرفته اند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان با اشاره به اینکه در راهپیمایی عظیم اربعین نیز شاهد یک رزمایش عظیم میلیونی خواهیم بود اضافه کرد: با وجود اینکه در کشور مشکلات اقتصادی زیادی وجود دارد ولی اطعام و توزیع نذورات حسینی کاهش نیافته است.

وی بیان کرد: تردید نکنید اردوگاه سیدالشهدا امروز همان اردوگاه نظام اسلامی و ولایت است.

فرمانده سپاه عاشورا هم در این اجتماع گفت: مردم آذربایجان عهدی ناگسستنی با امام خویش و رهبری دارند چرا «آذربایجان جانباز خامنه‌ای دن آیریلماز»

سردار زین‌العابدین خرم افزود: حضور امروز بسیج نماد و نشانه بزرگی از حیات و سر زندگی ملت رشید اسلامی است و بسیجیان آذربایجان‌شرقی در تمام صحنه‌ها نقش‌آفرین بوده اند.

ارسال نظر