دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
کد خبر49658

احتمال قرعه کشی دوباره مسابقات لیگ یک فوتبال کشور
تیم شهرداری تبریز در هفته هفتم استراحت می کند

تیم فوتبال

تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور استراحت می کند.

به گزارش شهریار، هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور چهارشنبه هفته جاری در حالی با انجام پنج دیدار آغاز می شود که تیم شهرداری تبریز این هفته استراحت خواهد کرد.

شهرداری تبریز که طبق برنامه باید در هفته هفتم در مشهد به مصاف تیم سیاه جامگان می رفت، با کناره گیری این تیم از دور مسابقات، این هفته را با استراحت مواجه شد. از این رو شاگردان حیدر جعفری به جهت ماندن در شرایط مسابقه، یک دیدار تدارکاتی با تیم بزرگسالان تراکتورسازی برگزار کردند و به نظر می رسد در صورت شروع دوباره تمرینات شهرداری، یک بازی تدارکاتی دیگر در برنامه آماده سازی این تیم گنجانده شود.

نکته جالب توجه بازی های لیگ یک، استراحت دو تیم در هر هفته است. این هفته علاوه بر شهرداری تبریز، فجر سپاسی شیراز هم به دلیل اینکه قرار بود در هفته هفتم با تیم نفت تهران بازی کند، استراحت می کند. با کنار گذاشته شدن تیم های نفت تهران و سیاه جامگان مشهد، اکنون جدول مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور 16 تیمی است و گفته می شود احتمالا ادامه مسابقات دوباره قرعه کشی خواهد شد تا همه تیم ها هر هفته بتوانند بازی کنند.

تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته هشتم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور روز 24 مهر از تیم کارون اروند خرمشهر پذیرایی خواهد کرد. شهرداری تبریز هم اکنون با هفت امتیاز از پنج بازی در رده نهم جدول ایستاده و تنها چهار امتیاز با صدر فاصله دارد.

 

ارسال نظر