دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
کد خبر49678

مسابقات لیگ برتر بسکتبال کشور امروز قرعه کشی شد
قرعه استراحت برای آسمانخراش های شهرداری تبریز در هفته اول

گزارش تصویری: جشن قهرمانی شهرداری تبریز در لیگ برتر بسکتبال

رقابت های بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در حالی امروز قرعه کشی شد که تیم شهرداری تبریز به عنوان مدافع عنوان قهرمانی و تنها نماینده شمالغرب کشور در هفته اول این رقابت ها با قرعه استراحت روبرو شد.

به گزارش شهریار، فصل جدید رقابت های لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور امروز دوشنبه با حضور 11 تیم حاضر در مسابقات قرعه کشی شد و طی آن شهرداری تبریز به عنوان تنها نماینده شمالغرب کشور در هفته اول با قرعه استراحت روبرو شد.

بر این اساس در هفته اول رقابتها تیم های ذوب آهن اصفهان با پالایش نفت آبادان، پدافند رعد دزفول با پگاه تهران، شهرداری گرگان با دانشگاه آزاد، شیمیدر تهران با نیروی زمینی و پتروشیمی بندر امام با آویژن صنعت پارسا رو در روی یکدیگر قرار می گیرند و شهرداری تبریز استراحت می کند.

مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور از سوم آبان سالجاری آغاز می شود و بر خلاف بقیه تیم ها، شهرداری تبریز هنوز تمرینات پیش فصل خود را آغاز نکرده و خبر بدتر اینکه، هنوز تکلیف سرمربی و بازیکنان و بودجه این تیم مشخص نشده است و از طرفی حتی خبرهایی مبنی بر احتمال کناره گیری شهرداری تبریز از مسابقات لیگ به گوش می رسد. با این شرایط، مواجه شدن با قرعه استراحت در هفته اول می تواند برای تیم شهرداری، به نوعی خوش شانسی تلقی شود چراکه این تیم در صورت حضور در مسابقات، یک هفته فرصت بیشتری برای آماده سازی خود پیدا می کند.

این در شرایطی است که شهرداری تبریز فصل گذشته برای اولین بار در تاریخ این رشته ورزشی به عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور دست یافت و حالا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، وضعیت چندان جالبی را تجربه نمی کند. این تیم همچنین نماینده کشورمان در رقابت های باشگاه های آسیا خواهد بود.

 

ارسال نظر