چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
کد خبر49718

شهردار منطقه 3 تبریز:
امنیت و نظم، پایه و اساس توسعه جامعه است/برنامه ویژه شهرداری تبریز برای آموزش شهروندان

WhatsApp Image 2018-10-10 at 11.50.34.jpeg

شهردار منطقه 3 تبریز گفت: امنیت و نظم، پایه و اساس توسعه جامعه است.

به گزارش شهریار، مرتضی موحدنیا صبح امروز در آیین رژه همیاران پلیس که در سالن سرپوشیده آموزش ترافیک مشروطه برگزار شد، با تبریک هفته نیروی انتظامی و اشاره به تلاش ها و مجاهدت های آنان در طول سال ابراز کرد: امنیت و نظم، پایه و اساس توسعه هر کشوری است و مطمئنا اگر این دو مقوله در جامعه ای وجود نداشته باشد،توسعه به مفهوم واقعی در جامعه محقق نمی شود.

 وی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بحث آموزش مباحث ترافیکی در سنین کودکی عنوان کرد: هر هزینه ای که در این زمینه می شود، سرمایه گذاری بسیار خوبی برای نسل های آتی محسوب می شود.

شهردار منطقه 3 تبریز توجه ویژه به آشنایی شهروندان و به ویژه کودکان و نوجوانان با مسائل ترافیکی را از مهم ترین سیاست های شهرداری منطقه 3 تبریز عنوان کرد و گفت: امیدواریم با افزایش ارائه آموزش های ترافیکی به اقشار مختلف مردم بتوانیم روز به روز شاهد کاهش تصادفات و تلفات رانندگی در جامعه باشیم.

در ادامه، اصغر آدی بیگ، سرپرست اداره کل فنی مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل و نقل شهرداری تبریز نیز در این مراسم با تاکید بر لزوم استفاده از تجربیات موفق کشورهای پیشرفته در زمینه کنترل و رفع ترافیک گفت: باید از ظرفیت مردم و بخصوص دانش آموزان در راستای تحقق این مهم بیش از پیش استفاده کرد.

وی از تصمیم معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز برای احداث پارک های ترافیک در تمامی مناطق شهری خبر داد.

گفتنی است، رژه همیاران پلیس در تبریز، دقایقی پیش با حضور تعدادی از مدیران شهری و انتظامی در سالن سرپوشیده آموزش ترافیک مشروطه در منطقه 3شهرداری تبریز پایان یافت.

ارسال نظر