پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
کد خبر49743

بناکار میزان آمادگی شاگردان خود را محک زد
امروز؛ مصاف دوباره بلندقامتان شهرداری تبریز و ارومیه

والیبال شهرداری.jpg

تیم والیبال شهرداری تبریز در دومین دیدار متوالی تدارکاتی خود امروز بار دیگر به مصاف تیم شهرداری ارومیه می رود.

به گزارش شهریار، دومین روز از اردوی تدارکاتی تیم والیبال شهرداری تبریز در ارومیه امروز پنجشنبه با دومین دیدار متوالی این تیم برابر همنام ارومیه ای خود همراه خواهد بود. دیداری که برای محک زدن دوباره بازیکنان توسط کادرفنی دو تیم در نظر گرفته شده است.

در نخستین دیدار این دو تیم که عصر دیروز در سالن شش هزار نفری ارومیه برگزار شد، شاگردان عادل بناکار در تیم شهرداری تبریز نمایش رضایتبخشی از خود ارائه دادند و با وجود اینکه این دیدار با نتیجه سه بر دو به سود میزبان تمام شد، اما کادرفنی تیم شهرداری تبریز به آنچه که به لحاظ فنی در نظر داشت و به دنبال آن بود، دست یافت. در این مسابقه تدارکاتی بناکار به اغلب بازیکنان ذخیره و جوان تیمش میدان داد تا میزان آمادگی فردی و هماهنگی آنها را با نفرات اصلی بسنجد.

دومین دیدار تدارکاتی تیم والیبال شهرداری تبریز برابر شهرداری ارومیه از ساعت 16 امروز برگزار می شود. تیم شهرداری تبریز که دیروز عازم ارومیه شده بود، پس از انجام دومین بازی خود به تبریز بر می گردد تا تمرینات خود را برای آمادگی هرچه بیشتر جهت حضور در فصل جدید رقابت های سوپرلیگ باشگاه های کشور پیگیری کند.

ارسال نظر