دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
کد خبر49841

قائم مقام شهردار تبریز:
سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌و‌نقل شهرداری تبریز ایجاد می‌شود

unnamed (1).jpg

قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز از ایجاد سازمانی جدید بر اساس چارت ابلاغی ، تحت عنوان سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری تبریز در آینده نزدیک خبر داد.

 به گزارش شهریار، رسول موسایی صبح امروز در آیین معارفه سرپرست سازمان ترافیک و سرپرست مرکز مطالعات حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اشاره به بخش مهمی از وظایف شهرداری‌‎ها در ارتباط با مقوله حمل و نقل و ترافیک شهری گفت: مسائل مربوط به ترافیک و حمل و نقل درون شهری از مهم ترین مولفه های نمایش اقتدار شهری محسوب می شود  و باید بیش از پیش به این مهم توجه کرد.

 وی با بیان اینکه مجموعه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، حرفی برای گفتن دارد عنوان کرد: توسعه، تجهیز و نوسازی تجهیزات و زیرساخت های حمل و نقل درون شهری،یکی از اولویت های اساسی شهرداری کلانشهر تبریز است و افزایش روز به روز خودروهای شخصی از سوی دیگر باعث شده که در کنار حرکت سریع به سمت توسعه شهری، به مقوله حمل و نقل و رفع ترافیک در شهر بیش  از پیش توجه کنیم.

موسایی در ادامه سخنان خود نیز از  برنامه شهرداری کلانشهر تبریز برای ایجاد سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری در آینده نزدیک خبر داد.

گفتنی است؛ در این مراسم با حکم مهندس ایرج شهین باهر، شهردار کلانشهر تبریز، اصغر آدی بیگ به عنوان سرپرست سازمان ترافیک و سیاوش مکانی نیز به عنوان سرپرست مرکز مطالعات حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز منصوب شدند.

 

ارسال نظر