دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۱
کد خبر49843

قائم مقام شهردار تبریز:
اجرای پروژه‌های زیرساختی، اولویت شهرداری است/پاک دستی، اصلی ترین ملاک در انتصاب مدیران

2BA1BF01-DD1B-4F0B-8D61-EB21C119DAE6.jpeg

قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز گفت: پاک دستی، اصلی ترین ملاک در انتصاب مدیران شهرداری است.

به گزارش شهریار، رسول موسایی در آیین معارفه شهردار جدید منطقه 3 تبریز گفت: خوش به حال مسئولانی که به عملکرد خود نمره قبولی می دهند و می دانند که مردم و خداوند از عملکرد آن ها راضی هستند.

وی با تاکید بر ظرفیت های بسیار خوب شهرداری منطقه 3 تبریز گفت: این منطقه در ارائه خدمات به مردم، اهتمام و تلاش خوبی داشته اند که نتیجه آن رضایتمندی بسیار خوب مردم از این شهرداری است.

موسایی با اشاره به مشکلات مالی اکثر شهرداری کلانشهرهای کشور و پرداخت حقوق کارکنان و تامین هزینه های جاری با اخذ تسهیلات بانکی عنوان کرد: خوشبختانه شهرداری کلانشهر تبریز از جمله معدود شهرداری های کشور است که بدون دریافت یک ریل تسهیلات بانکی، علاوه بر پرداخت بموقع حقوق کارکنان، اجرای پروژه های نیمه تمام شهری را به سرعت ادامه می دهد.

قائم مقام شهردار تبریز در ادامه سخنان خود با بیان اینکه، شهرداری تبریز قصدی برای اجرای چند پروژه ویترینی وبزرگنمایی آن برای مردم ندارد عنوان کرد: اجرای پروژه های زیرساختی و مهم، اصلی ترین اولویت تیم مدیریتی جدید شهرداری تبریز است.

موسایی با تاکید بر لزوم شفافیت در ارائه خدمات به مردم در بخش های مختلف شهرداری تبریز تصریح کرد: اصلی ترین ملاک ما در انتخاب مدیران، پاک دستی است و مبارزه با فساد را در اولویت برنامه های اصلی خود قرار داده ایم.

بر اساس گفته وی، شنیدن صدای مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنان، اصلی‌ترین وظیفه مدیران شهرداری کلانشهر تبریز است.

گفتنی است؛ داوود طالب نژاد به عنوان شهردار جدید منطقه 3 تبریز، معارفه و از زحمات و تلاش های موحدنیا، شهردار سابق این منطقه قدردانی شد.

 

ارسال نظر