یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
کد خبر50110

ضلع غربی پیاده رو خیابان جدیری بهسازی شد

1583.jpg

معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۳ تبریز، آسفالت فرسوده و ناهموار ضلع غربی پیاده رو خیابان جدیری در حد فاصل خیابان امام تا خیابان شهید سرابی را جمع آوری و کف پوش چینی کرد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۳، نیروهای معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه در ادامه عملیات بهسازی مسیرهای عابر پیاده رو سطح منطقه و برای تسهیل عبور و مرور عابرین، مناسب سازی و زیباسازی مناظرشهری، پیاده رو ضلع غربی خیابان جدیری در حد فاصل خیابان امام تا خیابان شهید سرابی را بهسازی کردند .

در این عملیات آسفالت فرسوده مسیر تخریب، جمع آوری و نخاله برداری شده و به مساحت ۲۰۰ متر مربع کف پوش اجرا شد که با احتساب  اجرای مرحله اول  کف پوش در این مسیر ، حجم کف پوشی به ۹۰۰ مترمربع رسید و مطابق برنامه ریزی ها قرار است ۶۰۰ مترمربع نیز در ماه های آتی ادامه مسیر با قطعات بتنی ۲۰*۱۰ کف پوشی شود.

همچنین نیروهای مجموعه معاونت فنی و عمرانی منطقه در تداوم عملیات آسفالت ریزی اساسی در سطح حوزه، کوی علوی در خیابان طالقانی را آسفالت ریزی کردند .

نیروهای معاونت در این اقدام نیز آسفالت های فرسوده را تخریب و نخاله های حاصله را جمع آوری کرده و بعد از زیرسازی مناسب، با ۳۳ تن آسفالت، کوی علوی در خیابان طالقانی را بصورت اساسی آسفالت ریزی کردند.

ارسال نظر