دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
کد خبر50134

سلامت شهروندی مطالبه‌ای که باید از طریق رسانه ها منعکس شود

خانه مطبوعات.jpg

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز گفت: مسایل سلامت شهروندی از مطالبه های مهم است و اگر این مطالبه گری از طریق رسانه ها منعکس شود.

به گزارش شهریار به نقل از اداره کل سلامت وامور اجتماعی، محمدحسین حسن زاده در نشست صمیمی با منتخبان خانه مطبوعات استان آذربایجان شرقی در جمع اعضای هیئت مدیره و بازرسان این تشکل رسانه ای، گفت: در مدیریت شهری نیازمند برقراری همکاری دو سویه با مردم هستیم.

وی افزود: مأموریت ما ارایه خدمات است و در این حوزه انتظارات از ما بیش تر است و نیازمند خدمات همدیگر هستیم و در این مسیر همکاران رسانه ای به خصوص خانه مطبوعات آذربایجان شرقی که متولی دستگاه های تخصصی روزنامه ها و نشریات استانی است، می تواند بهترین همراه برای ما باشد.

حسن زاده ضمن تأکید بر حفظ و تقویت تعامل دو سویه از سوی خانه مطبوعات استان و اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز ادامه داد: ما هرچه قدر به مردم نزدیک تر باشیم موفقیت مان بیش تر خواهد بود و یقین دارم که با همکاری خانه مطبوعات، مطالبه های مردمی از مدیریت شهری به نحو احسن منعکس خواهد شد و انتقادهای سازنده و واکنش های مردمی تلطیف شده، و راحت تر و به شیوه سازنده تر بیان خواهد شد.
حسن زاده با انتقاد از خبرسازی ها و خود برتربینی های موجود در مدیریت شهری، آن را از ضعف های اساسی عنوان کرد و گفت: مسایل سلامت شهروندی از مطالبه های مهم است و اگر این مطالبه گری از طریق رسانه ها منعکس شود.

وی با بیان اینکه، مسایل اجتماعی که خیلی ضروری تر از بقیه مسایل است گفت: اگر 90 درصد بودجه تخصیص یافته یا بخش عمده ای از بودجه مربوطه برای مسایل اجتماعی و فرهنگی در نظر گرفته شود و از طریق رسانه ها مورد توجه قرار گیرد، برنامه ها و اقدامات و خدمات ما تنها به برگزاری بزرگداشت ها و آسفالت خیابان ها محدود نشود، اقدامات مان در مورد سلامت شهروندی اثربخش تر خواهد بود.

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: امیدواریم با همراهی رسانه ای خانه مطبوعات استان و بهره مندی از پتانسیل های افراد رسانه ای تأثیرگذار و هم افزایی بیش تر با آن ها، در حوزه سلامت و تقویت ساختارهای اجتماعی در این شهر، ایفای نقش کنم و گام های اثربخشی برداریم و انتظار داریم گزارش ها، اخبار و انتقادهای مرتبط با حوزه ما در خصوص سلامت شهروندی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی به شکل مناسب پوشش داده شود.

ارسال نظر