دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
کد خبر50137

برنامه های فرهنگ سرای الغدیر در ترم جدید

کلاس آموزشی.jpg

مدیر فرهنگ سرای بزرگ الغدیر رئوس برنامه ها، کلاس ها و کارگاه های آموزشی این مجموعه را در ترم جدید اعلام کرد.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای الغدیر، داود هوشنگ روشنک مدیر فرهنگ سرای بزرگ الغدیر با اشاره به مصوبات هیأت امنا و برنامه ریزی های انجام شده در حوزه های متنوع و در جهت تحقق اهداف متعالی شهرداری تبریز در حوزه فرهنگی و اجتماعی و سلامت شهروندی گفت: علاوه بر ادامه برپایی برنامه ها، کلاس ها و کارگاه های ترم های گذشته، در ترم جدید 97 برنامه های متنوع جدیدی با رویکرد فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و هنری در فرهنگ سرا برگزار و اجرا  می شود.
 

هوشنگ روشنک افزود: در حوزه آموزشهای فرهنگی و مذهبی موضوع آموزش قرآن ویژه تمام سنین توسط دو موسسه قرآنی جامعه القرآن الکریم و مهد قرآن در قبل و بعد از ظهر انجام می شود و در ایام مناسبتهای ملی و مذهبی برنامه های خاص آن ایام در حوزه های مختلف اجرا خواهد شد. در جهت توانمند سازی بانوان، کلاسهای آموزشی کارآفرینی برگزار می شود که تنوع این کلاسها در حوزه صنایع دستی بانوان بیشتر می شود.

مدیر فرهنگ سرای بزرگ الغدیر افزود: در ترم جدید نیز کلاس های آموزش ریاضی ذهنی ucmas، نقاشی، خطاطی، تئاتر و بازیگری، خدمات آموزشی کتابخانه، خانه اسباب بازی و ویژه برنامه های مشارکتی با سازمان ها و ادارات و سازمانهای مردم نهاد برگزار می شود، همچنین با توجه به فعالیت جهاد دانشگاهی در ترم های متمادی در این فرهنگ سرا، کلاسهای آموزش زبان انگلیسی، تزریقات، زنبورداری، پرورش گیاهان آپارتمانی، پرورش گیاهان دارویی و کامپیوتر (ICDL) نیز برگزار می گردد.

هوشنگ روشنک تصریح کرد: در حوزه سلامت نیز کارگاه های جدید آموزشی از قبیل کلاس های بهداشت خانواده، روانشناسی عمومی و فردی و مشاوره ازدواج، تغذیه و آشپزی سالم، کارگاه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی، فوریت های پزشکی و ورزش صبحگاهی ویژه بانوان تشکیل می شود.

مدیر فرهنگ سرای بزرگ الغدیر افزود: طبق برنامه ریزی های به عمل آمده این مجموعه متناسب با ایام خاص ملی و مذهبی و در فصول باقی مانده سال جاری، همایشها و وی‍ژه برنامه های متنوعی اجرا خواهد نمود و امیدواریم شهروندان عزیز با مشارکت در این برنامه ها همچون ترم های قبلی ما را در اجرای هرچه موفق تر این برنامه ها یاری و مساعدت نمایند.

لازم بذکر است؛ علاقمندان جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به واحد آموزش شهروندی فرهنگ سرا مراجعه و یا با شماره تلفن 2670707 تماس حاصل فرمایند.

جهت اطلاع از برنامه ها و کلاس های فرهنگ سرای بزرگ الغدیر به سایت فرهنگ سرا به نشانی زیر مراجعه نمائید:
 
algadir.tabriz.ir

 

ارسال نظر