یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
کد خبر50225

دفاع اشرف‌نیا از طرح دو فوریتی برخی اعضای شورا در مورد خط آهن تبریز_میانه

اشرف نیا

عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز از طرح دو فوریتی برخی اعضای شورا در مورد خط آهن تبریز_میانه دفاع کرد.

به گزارش شهریار، محمد اشرف‌نیا در جلسه علنی امروز شورای اسلامی کلانشهر تبریز در دفاع از طرح دو فوریتی برخی اعضای شورا در مورد خط آهن دو خطه تبریز_میانه با اشاره به آغاز عملیات اجرایی این پروژه از سال‌های گذشته افزود: قطعه دهم این پروژه مهم در داخل محدوده شهر تبریز قرار گرفته و از اهمیت بسیار زیادی برای اعضای شورا، مدیران شهری و مردم برخوردار است.

وی ادامه داد: با توجه به قرار گرفتن این خط پروژه در داخل محدوده شهری، استانداری و شهرداری تبریز از سال‌های گذشته تصمیم بر آن گرفت که این بخش از پروژه را به صورت زیرزمینی اجرا کند.

وی از طرح سابق وزارت راه و شهرسازی در مورد اجرای این پروژه انتقاد کرد و افزود: در طرح جدیدی که توسط یکی از شرکت‌ها ارائه شده، خط آهن به سمت خاوران و از آن جا به سمت ترمینال تبریز هدایت می شود.

عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز همچنین از نظر مساعد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی نسبت به اجرای این طرح خبر داد‌ و تصریح کرد: انتظار داریم با توجه به اهمیت پروژه، شهرداری کلانشهر تبریز مانع هرگونه فعالیت عمرانی در مسیر خط ۱۰ شده و در صورت نیاز، مجوزهای لازم توسط شهرداری تبریز صادر شود.

ارسال نظر