یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
کد خبر50240

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز؛
نیازسنجی، فاکتور اصلی اجرای پروژه‌های شهرداری تبریز است

m.h (1).jpg

محمدحسین اسحقی در جلسه هماهنگی پروژه های عمرانی، نیازسنجی را از فاکتورهای اساسی هر پروژه برشمرد و به بازدیدهای میدانی توسط متخصصان و کارشناسان امر قبل از اجرای پروژه و در مرحله مطالعاتی تاکید کرد.

به گزارش شهریار، جلسه هماهنگی پروژه های عمرانی با حضور معاون فنی عمرانی شهردار ی تبریز، جانشین معاونت عمرانی حسین منیری فر، مدیر عامل سازمان عمران، مدیران حوزه معاونت فنی عمرانی و جمعی از کارشناسان معاونت عمرانی و سازمان عمران برگزار شد.

محمدحسین اسحقی، معاون فنی و عمرانی در این جلسه با بیان اهمیت اجرای هرچه سریعتر پروژه مقاوم سازی اتوبان پاسداران گفت: پروژه مقاوم سازی اتوبان پاسداران از دیگر پروژه هایی است که باید سریعا نسبت به اتمام آن تلاش تا شهروندانی که از این مسیر در حال رفت و آمد هستند، از مسیری ایمن و استاندارد عبور کنند.

وی در ادامه هماهنگی بین سازمان عمران، شرکت پیش ساخته آذربایجان و سازمان و عمران و توسعه به لحاظ استفاده از ماشین آلات موجود، نیروهای متخصص جهت پیشبرد اهداف و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی لازم و ضروری دانست.

اسحقی به تقویت دستگاه نظارت و حضور مستمر دستگاه نظارت در راستای هماهنگی بیشتر، افزایش کیفیت اجرای پروژه ها و مرتفع کردن مشکلات پیش روی پروژه های عمرانی که با عث کندی روند اجرای پروژه ها می شود تا کید نمود.

وی همچنین توجه به ماهیت و مهندسی ارزش را از مهم ترین نکات موفقیت در اجرای کارها دانست و بر اهمیت و رعایت این دو تاکید کرد.

در پایان جلسه طی حکمی از سوی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز، کریم رضایی بعنوان سرپرست معاون مدیرکل عمرانی منصوب شد.

گفتنی است؛ محمد حسین اسحقی در این جلسه به اولویت اجرای پروژه های آسفالت از سوی سازمان عمران تاکید کرد.

ارسال نظر