دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۱
کد خبر50255

آتش‌سوزی کارگاه بسته بندی شیشه شوی در کوجووار با تلاش آتش نشانان تبریز مهار شد

قثف.jpg

آتش‌سوزی کارگاه بسته بندی شیشه شوی و تینر فوری با تلاش آتش نشانان تبریز بدون صدمات جانی اطفاء حریق شد.

به گزارش شهریار، محمد قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به شدت حریق این حادثه گفت: با گزارش وقوع این حریق به سامانه ۱۲۵ سازمان، اکیپ های عملیاتی ایستگاه های شماره ۱۴ و ۲ به محل حادثه شتافته و شاهد شعله های سرکش آتش از داخل کارگاه شدند که به سرعت عملیات اجرایی اطفاء حریق این حادثه را آغاز کردند.

وی ادامه داد: آتش نشانان با بررسی میدانی و هماهنگی تیم های عملیاتی، گروهی عملیات مهار و پیشگیری از گسترش حریق را در پیش گرفته و گروهی دیگر از آتش نشانان نیز ضمن نفوذ به داخل کارگاه، عملیات کانون یابی حریق را شروع و پس از دقایقی تلاش موفق به اطفاء کامل حریق شدند.

قلیزاده وجود تینر و مواد سریع اشتعال را از حساسیت و مشکلات اطفاء حریق این حادثه عنوان کرد و افزود: در اثر شدت حریق این حادثه، یک دستگاه خودرو پراید دچار خسارت و قسمتی از سقف سوله نیز دچار خمیدگی شده بود.

وی خاطر نشان ساخت:خوشبختانه در این حادثه صدمات جانی وجود نداشت.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، از تمامی مسولین کارگاه ها درخواست کرد؛ رعایت اصول ایمنی را مورد توجه قرار داده و با ارایه آموزش های عمومی ایمنی و آشنا کردن پرسنل با موارد خطر آفرین از بروز و گسترش حریق پیشگیری کنند.

ارسال نظر