دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
کد خبر50257

با پاسخ شهردار به سوال عضو شورای شهر؛
بهشتی از پاسخ شهردار تبریز قانع شد

بهشتی

محمدباقر بهشتی از پاسخ شهردار به سوالش قانع شد.

به گزارش شهریار، این عضو شورای اسلامی شهر تبریز در ارتباط با اجرای مصوبه شورای شهر مبنی بر الغای ماموریت نیروهای خارج از سازمان شهرداری و پایان پرداخت های مالی به آنها از شهردار تبریز سوال پرسیده بود که در جلسه روز هشتادوسومین جلسه شورای شهر تبریز مطرح شد.
شهردار تبریز نیز در پاسخ به سوال این عضو شورای شهر با بیان اینکه شهرداری بر اساس مصوبات شورای شهر اقدام می کند اظهار داشت: با پایان ماموریت نیروهای وارد شده به شهرداری، به تدریج قرارداد آنها تمدید نشده و به سازمان های خود بازگردانده می شوند.
ایرج شهین باهر تصریح کرد: به دلیل کمبود نیروهای رسمی در شهرداری، در بسیاری از پست های سازمانی، با محدودیت مواجه هستیم و تلاش داریم مجوزهای لازم را برای برگزاری آزمون داخلی تبدیل وضعیت نیروهای موجود را اخذ کنیم.
وی افزود: خلاهای موجود در پست های سازمانی را با نیروهای مامور از سازمان های دیگر جبران می کنیم، در عین حال تلاش داریم تا ملاحظات شورای شهر را رعایت کنیم. شهین باهر در پاسخ به تذکر این عضو شورای شهر مبنی بر صدور حکم جدید برای مدیرانی که تغییر می کنند با اشاره به اینکه همه کارکنان رسمی شهرداری، پست های تعریف شده دارند اظهارداشت: حتی مدیرانی که از مدیریت خود برکنار شده اند، پست های سازمانی غیر مدیریتی دارند.
پس از اظهارات شهردار کلانشهر تبریز، محمدباقر بهشتی از پاسخ وی قانع شد.

ارسال نظر