پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
کد خبر50326

معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز خبر داد؛
نمایشگاه آثار مسابقات " پل باغ ائل گلی" و " پارک باغشمال" تبریز تا ۳۰ آبان ماه دایر است

7777.jpg

معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از برپایی نمایشگاه آثار مسابقات معماری پل باغ ائل گلی وپارک باغشمال تا سی ام آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با جامعه دانشگاهی این نمایشگاه به کارگاه علمی در رشته معماری تبدیل شده است.

به گزارش شهریار، محمد عزتی در پی استقبال استادان و دانشجویان رشته معماری و شهرسازی گفت: عرضه آثار ارسالی در قالب نمایشگاه بستر نظر سنجی های عمومی را فراهم کرده است.

وی خاطر نشان کرد: پس از انتشار فراخوان مسابقات معماری " پل باغ ائل گلی" ۱۱۵ طرح در ۳۰۰ شیت معماری از نقاط مختلف کشور و همچنین کشور های خارجی در دبیرخانه این مسابقات به ثبت رسید و پس از اجرای مراحل داوری طرح برتر انتخاب شد.

وی همچنین با بیان اینکه ۴۹ طرح برای مسابقات معماری " پارک باغشمال" تبریز دریافت شده است، اظهار داشت: این تعداد طرح در ۱۵۰ شیت معماری بوده که سه طرح برتر نیز به طور ترکیبی نظر داوران را نیز به خود جلب کرده و مورد انتخاب قرار گرفتند.

عزتی تصریح کرد: جامعه دانشگاهی همواره در کنار معاونت شهرسازی شهرداری تبریز بوده اند و با طرح ها و پروژه های شهرداری از فاز مطالعاتی و اجرایی همکاری کرده اند.

قرار است؛ این نمایشگاه از ۱۹ الی ۳۰ آبان ماه سال جاری که با همکاری معاونت شهرسازی و شهرداری منطقه ۳ برپاست، میزبان علاقمندان رشته معماری و شهرسازی باشد.

ارسال نظر