چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
کد خبر51331

در راستای کاهش آلودگی هوا صورت گرفت
خروج اتوبوس های دودزا از مسیر تندرو

اتوبوس های دودزا

در راستای کاهش آلودگی هوا و افزایش کیفی و کمی خدمات به همشهریان و مسافران، اتوبوس های دودزا از ناوگان خدمات رسانی مسیر تندرو خارج می شود.

به گزارش شهریار به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، فرخ جلالی مدیرعامل این شرکت با اعلام این مطلب اظهار کرد: در راستای کاهش آلودگی هوا و افزایش کیفی و کمی خدمات به همشهریان و مسافران گرامی، اتوبوس های دودزا از ناوگان خدمات رسانی مسیر تندرو خارج و پس از رفع دودزایی دوباره در مسیر خدمت قرار خواهند گرفت.
وی افزود: در حال حاضر سه دستگاه از اتوبوس های تندرو از مسیر خارج شده که در کمترین زمان ممکن و پس از بررسی و رفع مشکل دودزایی دوباره آغاز بکار خواهند کرد. ضمن اینکه اتوبوس های دیگری که مشکل دودزایی دارند از مسیر خارج و پس از رفع دودزایی دوباره آغاز بکار خواهند کرد.
جلالی تصریح کرد: این طرح علاوه بر اتوبوس های ملکی در ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت نیز اجرا می شود و اتوبوس های دودزا در تمامی مسیرها، با هماهنگی شرکت های حمل و نقل  و بهره برداران بخش خصوصی از مسیر خارج و پس از رفع مشکل در خطوط مشغول خدمات رسانی خواهند شد.
وی گفت: تمام سعی و تلاش اتوبوسرانی تبریز بر این است که با نوسازی  و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، سهم ناچیز اتوبوسرانی در آلایندگی هوا را به حداقل برساند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 15 =